Africa Eco Race

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Africa Eco Race“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Africa Eco Race“.

Tomas Jančys sėkmingai pasiekė finišą Dakare

Sekmadienį Senegale baigėsi jau tradicinėmis tampančios „Africa Eco Race“ lenktynės. Šis ralis pastaraisiais metais tapo alternatyva į Pietų Ameriką persikėlusiam Dakaro raliui. „Africa Eco Race“ dalyviai lenktyniauja ankstesniam Dakaro raliui būdingais maršrutais po Maroką, Mauritaniją ir Senegalą, o finišuoja pastarosios šalies sostinėje Dakare. Sekmadienį paskutinis etapas baigėsi Dakare. Lietuvis Tomas Jančys su „KTM“ motociklu 21,93 km nuvažiavo per 15 min. 52 sek. ir užėmė 27-ą vietą.
2019-01-13

Tomas Jančys pasiekė geriausią karjeros rezultatą „Africa Eco Race“ ralyje

Ketvirtadienį Mauritanijoje tęsėsi jau tradicinėmis tampančios „Africa Eco Race“ lenktynės. Šis ralis pastaraisiais metais tapo alternatyva į Pietų Ameriką persikėlusiam Dakaro raliui. „Africa Eco Race“ dalyviai lenktyniauja ankstesniam Dakaro raliui būdingais maršrutais po Maroką, Mauritaniją ir Senegalą, o finišuoja pastarosios šalies sostinėje Dakare. Devintajame etape vėl džiugino Lietuvos motociklininkas Tomas Jančys. Jis su „KTM“ 374,37 km nuvažiavo per 6 val. 48 min. 16 sek.
2019-01-11

„Africa Eco Race“ aštuntajame etape – dar vienas sėkmingas T.Jančio pasirodymas

Trečiadienį Mauritanijoje tęsėsi jau tradicinėmis tampančios „Africa Eco Race“ lenktynės. Šis ralis pastaraisiais metais tapo alternatyva į Pietų Ameriką persikėlusiam Dakaro raliui. „Africa Eco Race“ dalyviai lenktyniauja ankstesniam Dakaro raliui būdingais maršrutais po Maroką, Mauritaniją ir Senegalą, o finišuoja pastarosios šalies sostinėje Dakare. Aštuntasis etapas sėkmingai klostėsi lietuviui Tomui Jančiui. Jis su „KTM“ motociklu 445,12 km nuvažiavo per 8 val. 19 min. 6 sek.
2019-01-10

„Africa Eco Race“ ralis: šeštasis etapas atšauktas

Pirmadienį Mauritanijoje turėjo tęstis jau tradicinėmis tampančios „Africa Eco Race“ lenktynės. Šis ralis pastaraisiais metais tapo alternatyva į Pietų Ameriką persikėlusiam Dakaro raliui. „Africa Eco Race“ dalyviai lenktyniauja ankstesniam Dakaro raliui būdingais maršrutais po Maroką, Mauritaniją ir Senegalą, o finišuoja pastarosios šalies sostinėje Dakare. Per poilsio dieną sekmadienį sportininkai persikėlė iš Maroko į Mauritaniją, bet šeštojo etapo starto taip ir nesulaukė.
2019-01-07

„Africa Eco Race 2019“: Lietuvių ekipažai išnaudojo palengvėjusias važiavimo sąlygas

Sausio 4-oji – dar tik ketvirtoji „Africa Eco Race“ diena, kuri turėtų būti ne pati sunkiausia, bet ilgiausia. Šiandien varžybų dalyviai turėjo įveikti 495 kilometrų ilgio greičio ruožą, kurio didžiąją dalį sudarė žvyrkeliai ir retkarčiais praturtinto akmenuoti bei smėlėti ruožai. Organizatorių teigimu, šiandienos greičio ruožas buvo sunkesnis ne vairuotojams, bet šturmanams, kurie neturėjo laiko grožėtis dėmesį atitraukiančia gamta.
2019-01-04

„Africa Eco Race 2019“: Trečiąjį greičio ruožą lietuviai įveikė be didelių problemų

Sausio 3-ioji diena – trečiasis „Africa Eco Race 2019“ greičio ruožas, kuris iš varžybų dalyvių dar kartą pareikalavo meistriškumo. Trečiąjį greičio ruožą varžybų dalyviai pradėjo praktiškai toje pačioje vietoje, kurioje praleido naktį. Organizatoriai norėdami truputėlį palengvinti kai kurių dalyvių dalią, nereikalavo keliauti kelias dešimtis kilometrų iki starto linijos. Šį kartą visi „Africa Eco Race“ dalyviai startavo bivake – dalyvių stovykloje.
2019-01-03

„Africa Eco Race 2019“: Antroji diena lietuviams klostėsi skirtingai

Šiandien išaušo tik antroji „Africa Eco Race“ lenktynių diena, kuri tikrai nebuvo pati lengviausia, mat varžybų dalyviai turėjo įveikti beveik 432 kilometrų ilgio greičio ruožą. Varžybų organizatoriai teigia, jog antrasis greičio ruožas buvo palankesnis didžiulę patirtį turintiems šturmanams. Tuo tarpu naujokai turėjo būti budrūs, nes jų techniką galėjo paglemžti Maroko smėlio kalvų spąstai. Antrąjį greičio ruožą greičiausiai įveikė Dominique Laure ir Christophe Crespo ekipažas.
2019-01-02

Lietuviai Maroke pradėjo „Africa Eco Race“ ralį

Sausio 1-ą dieną Maroke prasidėjo jau tradicinėmis tampančios „Africa Eco Race“ lenktynės. Šis ralis pastaraisiais metais tapo alternatyva į Pietų Ameriką persikėlusiam Dakaro raliui. „Africa Eco Race“ dalyviai lenktyniauja ankstesniam Dakaro raliui būdingais maršrutais po Maroką, Mauritaniją ir Senegalą, o finišuoja pastarosios šalies sostinėje Dakare. Pirmajame etape Gintas Petrus ir Povilas Valaitis su „Toyota Hilux“ automobiliu 90,57 km greičio ruožą įveikė per 1 val. 12 min. 28 sek.
2019-01-02

Dakaro ralio alternatyvoje – G.Petrus su nauju automobiliu ir legendinio Dakaro čempiono sugrįžimas

Jau gruodžio 30-ą dieną Monake bus pristatyti „Africa Eco Race“ ralio dalyviai. Šis ralis pastaraisiais metais tapo alternatyva į Pietų Ameriką persikėlusiam Dakaro raliui. „Africa Eco Race“ dalyviai lenktyniauja ankstesniam Dakaro raliui būdingais maršrutais po Maroką, Mauritaniją ir Senegalą, o finišuoja pastarosios šalies sostinėje Dakare. Šiemet dalyvių sąraše yra ir vienas Lietuvos ekipažas. Patyręs lenktynininkas Gintas Petrus su šturmanu Povilu Valaičiu gavo 212-ąjį starto numerį.
2018-12-28

G.Petrus Dakaro ralio alternatyvoje išlieka 26-as

Pirmadienį pratęstas į Mauritaniją persikėlęs „Africa Eco Race“ ralis, kuriame dalyvauja ir vienas ekipažas iš Lietuvos. Šeštajame etape „Rallyraid UK“ automobilį vairuojantis Gintas Petrus su šturmane Agne Bilotaite užėmė 32-ą vietą ir užtruko 1 val. 50 min. 30 sek. Greičiausiai 173,95 km nuvažiavo prancūzas Dominique‘as Housieaux („Optimus MD“, 1:15:44 val.). Jam 1 min. 29 sek. pralaimėjo kazachas Kanatas Šagirovas su „Toyota“, o 2 min. 25 sek.