Dvidešimt šeštą pergalę keturiasdešimt trečiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo absoliutus čempionato lyderis Detroito "Red Wings" (57 tšk.) klubas.

Pirmadienį namie Detroito ekipa 6:0 (2:0, 1:0, 3:0) sutriuškino trečiąją vietą Vakarų konferencijos Centriniame pogrupyje užimančią Nešvilio "Predators" (42 tšk.) komandą.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Jasonas Woolley ir Krisas Draperis, po vieną - Nicklas Lidstromas ir Ray Whitney.

Aikštelės šeimininkų vartininkas Curtis Josephas atrėmė 26 varžovų smūgius ir antrą kartą šiame sezone - 43-čią per savo karjerą - į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Kitų pirmadienio NHL mačų rezultatai:

Niujorko "Rangers" - Kalgario "Flames" 0:5Pitsbergo "Penguins" - Toronto "Maple Leafs" 0:5Nju Džersio "Devils" - Edmontono "Oilers" 3:2 (po pratęsimo)Sent Lujo "Blues" - Minesotos "Wild" 1:1 (po pratęsimo)Vankuverio "Canucks" - San Chosė "Sharks" 1:2Anahaimo "Mighty Ducks" - Dalaso "Stars" 2:2 (po pratęsimo).