Dar vieną pralaimėjimą draugiškame turnyre Slovėnijoje patyrė Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionieriaus Predrago Samardžiskio atstovaujama Makedonijos rinktinė, nusileidusi kito vilniečių užsieniečio Aleksandro Rašičiaus Serbijos komandai - 73:81 (18:29, 29:17, 15:17, 11:18).

Nugalėtojams A.Rašičius per 23 minutes pelnė 3 taškus (1/1 trit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą pažeidė taisykles.

Tuo tarpu serbams atstovaujantis buvęs žalgirietis Bobanas Marjanovičius per 7 minutes įmetė 7 taškus (2/4 dvit., 3/4 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Duško Savanovičius pridėjo 18, Milošas Teodosičius (7 rez. perd.) - 14, Milenko Tepičius ir Kosta Perovičius - po 11 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose P.Samardžiskis rungtyniavo 13 minučių, pasižymėjo 7 taškais (2/3 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Makedonams Darko Sokolovas surinko 18, Pero Antičius (9 atk. kam.) - 14, Vojdanas Stojanovskis - 13, Kirilas Nikolovskis - 11 taškų.