0

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų trečiajame rate šeštadienį 2010 metų šių varžybų nugalėtoja ir praėjusių metų turnyro finalininkė 31-erių metų italė Frančeska Skjavonė (Francesca Schiavone, 12-oji pasaulio raketė) 6:3, 3:6, 6:8 nusileido JAV atstovaujančiai uzbekei Varvarai Lepčenko.

Mačas truko 3 val. 2 min.

63-iąją vietą pasaulio reitinge užimanti 26-erių metų V. Lepčenko į „Grand Slam“ turnyrų aštuntfinalį pateko pirmą kartą karjeroje. JAV tenisininkė kitame rate susitiks su ketvirtąja pasaulio rakete 22-ejų metų čeke Petra Kvitova. Pastaroji šeštadienį 6:2, 4:6, 6:1 įveikė 26-erių metų rusę Niną Bračikovą (109).

Vyrų vienetų varžybų trečiajame rate šeštoji pasaulio raketė 30-metis ispanas Davidas Fereras (David Ferrer) 6:0, 6:2, 6:2 nugalėjo 29-erių metų rusą Michailą Južną (31).

Vyrų vienetų varžybose ketvirtoji raketė škotas Andy'is Murray'us 6:3, 6:4, 6:4 nugalėjo kolumbietį Santiago Giraldo, aštuntas pagal reitingą serbas Janko Tipsarevičius 6:3, 7:5, 6:4 įveikė korto šeimininką Julieną Benneteau, o dvyliktas pagal skirstymą ispanas Nicolas Almagro 6:4, 6:1, 6:2 privertė pasiduoti argentinietį Leonardo Mayerį.

Vyrų vienetų varžybų rezultatai:

4-Andy Murray (D. Britanija) - Santiago Giraldo (Kolumbija) 6:3, 6:4, 6:4;

6-David Ferrer (ispanija) - 27-Michail Južnij (Rusija) 6:0, 6:2, 6:2;

8-Janko Tipsarevič (Serbija) - 29-Julien Benneteau (Prancūzija) 6:3, 7:5, 6:4;

12-Nicolas Almagro (Ispanija) - Leonardo Mayer (Argentina) 6:4, 6:1, 6:2;

17-Richard Gasquet (Pracūzija) - Tommy Haas (Vokietija) 6:7 (3:7), 6:3, 6:0, 6:0.

Moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje antroji raketė rusė Marija Šarapova 6:2, 6:1 sutriuškino 28-ąją pagal reitingą kinę Peng Shuai, o pirmenybių nugalėtojos titulą ginanti septintoji raketė kinė Li Na 3:6, 6:2, 6:1 privertė pasiduoti amerikietę Christiną McHalę.