„TOPsport A lygos“ 1-ajame ture istorine pergale džiaugėsi debiutantas Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas. Permainingame mače Marijampolėje buvo patiesta Kauno rajono „Hegelmann“ komanda – 3:2 (1:1).

Pirmame kėlinyje iniciatyva atkarpomis priklausė tai vienai, tai kitai komandai. 17-ąją minutę „TransINVEST“ gretose puikiu tolimu smgiu pasižymėjo debiutantas Ryonosuke Ohori.

Aktyviai kairiajame krate žaidęs japonas kėlė daug rpesčių Klaudijui Upstui, tačiau pastarasis vėliau taip pat triumfavo. „Hegelmann“ ekipa buvo perėmusi iniciatyvą, Simone Moschiną padirbėti privertė Matas Vareika bei Patrickas Popescu, o antrą pridėto laiko minutę precizikai kamuolį į tolimąjį vartų kampą nukreipė K. Upstas.

Netrukus po pertraukos Kauno klubas perėmė iniciatyvą. Michaelas Thuique sukirto kamuolį į virpstą, sykį ekipą gelbėjo Simone Moschinas. Vis dėlto vartininkui iš Italijos ir gynėjams nepavyko apsiginti nuo rezultatyvaus Mato Vareikos išpuolio 57-ąją minutę.

„TransINVEST“ ekipa atliko tris keitimus ir tai pagyvino žaidimą. 79-ąją minutę po Lietuvos čempionate debiutavusio Igno Kaškelevičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto įvartį galva pelnė Henrique Devensas. Legionierius iš Brazilijos tapo mačo herojumi penktą pridėto laiko minutę, kai dar sykį nukreipė kamuolį į vartus.