Šeštadienį sužaistos penkerios Graikijos krepšinio lygos keturioliktojo turo rungtynės, kuriose pergales iškovojo Antano Kavaliausko Atėnų "Panionios" ir Tado Klimavičiaus Larisos AEL klubai.

Ketvirtoje vietoje įsitvirtinę "Panionios" krepšininkai namuose 89:65 (22:19, 22:16, 21:11, 24:19) sutriuškino Rodo "Kolossos" ekipą ir iškovojo jau devintąją pergalę, o į šeštąją poziciją pakilęs AEL klubas savo aikštėje 75:62 (22:24, 14:9, 13:14, 26:15) nugalėjo Larisos "Olympia" ir laimėjo jau septintąjį susitikimą.

A. Kavaliauskas "Panionios" komandai per 23 minutes pelnė 12 taškų (dvitaškiai 5/6, baudos 2/2) ir po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, o 26 minutes AEL gretose žaidęs T. Klimavičius į varžovų krepšį įmetė 14 taškų (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 5/7, baudos 1/2), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 varžovų metimus.

Nepasisekė Tautvydo Lydekos Patrų "AEP Olympias" klubui, kuris svečiuose 66:75 (8:24, 20:17, 17:17, 21:17) nusileido trečiojoje pozicijoje esantiems Salonikų "Aris TT Bank" (11 pergalių ir 3 pralaimėjimai) krepšininkams ir, patyręs jau dvyliktąją nesėkmę lieka tryliktas.

6 minutes aikštelėje pralaidęs lietuvis prametė dvitaškį ir perėmė 1 kamuolį.

Keturiolikos komandų turnyro lyderiu lieka visus trylika susitikimų laimėjęs čempiono titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, tašku atsilieka antroje vietoje esanti Arvydo Macijausko Pirėjaus "Olympiacos" ekipa.

Kitų šeštadienio susitikimų rezultatai:

Atėnų "Panellinios" - Atėnų "Marousi"                      73:75
Atėnų AEK - "Egaleo"                                       81:70

Graikijos krepšinio čempionato lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Atėnų "Panathinaikos"    13  0  1148:894   26
2. Pirėjo "Olympiacos "     12  1  1176:980   25
3. Salonikų "Aris TT Bank" ; 11  3  1068:946   25
4. Atėnų "Panionios"         9  5  1063:1013  23
5. "Egaleo"                  7  7  1055:1099  21
6. Larisos AEL ;              7  7  1093:1032  21
7. Atėnų "Panellinios"       7  7  1016:1066  21
8. Larisos "Olympia"         6  8   976:995   20