UEFA Čempionų lygoje prasidėjo pusfinalio etapo kovos. Antradienį įvyko pirmasis iš pusfinalių, kuriame fantastiškame mače pergalę iškovojo „Man City“ klubas, namuose 4:3 įveikęs Madrido „Real“.

Šeimininkai jau vos prasidėjus mačui iškart sudavė skaudų dūrį svečiams – 3-ąją minutę po puikaus R. Mahrezo perdavimo įvartį galvą pelnė Kevinas De Bruyne ir išvedė „Man City“ į priekį.

Tai yra greičiausias įvartis Čempionų lygos pusfinalyje per visą turnyro istoriją.

Netrukus „Real“ dar sykį teko traukti kamuolį iš savo vartų, kai 11-ąją minutę po puikaus belgo perdavimo Gabrielis Jesusas pasinaudojo grubia Davido Alabos klaida ir netrukdomas iš itin patogios pozicijos ramiai nuginklavo svečių vartininką bei padvigubino „Man City“ rezultatą.

Bet Madrido ekipą vėl gelbėjo lyderis Karimas Benzema. Puolėjas po komandos draugo perdavimo į baudos aikštelę sugebėjo fantastiškai tiksliai iš ne itin patogios situacijos pelnyti įvartį bei 33-ąją minutę sušvelnino rezultatą 1:2.

Po pertraukos įvarčių lietus nesustojo. 53-ąją minutę Philas Fodenas smūgiu galva pelnė dar vieną šeimininkų įvartį, bet jau po dviejų minučių Vinicius Junioras puikiai pabėgo nuo Fernandinho kraštu ir iššokęs vienas prieš vartininką sušvelnino „Real“ atsilikimą iki 2:3.

Kurį laiką abi komandos nurimo, bet netrukus dar kartą smogė šeimininkai. „Real“ pasyviai sureagavo, o kamuolį tiesiog pasispyręs Bernardo Silva 74-ąją minutę stipriu smūgiu nuginklavo svečių vartininką. „Man City“ išsiveržė į priekį jau 4:2.

Ir tai dar nebuvo viskas šiame beprotiškame mače.. Anglų ekipos gynėjas A. Laporte sužaidė ranka baudos aikštelėje ir į „Man City“ vartus buvo 11 paskirtas metrų baudinys.

Jį šaltakraujiškai realizavo K. Benzema, įmušęs įvartį „panenkos“ stiliumi.

Galiausiai rungtynės tokiu rezultatu ir baigėsi. „Man City“ laimėjo 4:3 ir prieš antrąjį komandų mačą turi vieno įvarčio persvarą.

Atsakomasis komandų susitikimas po savaitės vyks Madride.