Nesulaikomai žaidęs Kevinas Durantas atvedė Bruklino „Nets“ (35/33) komandą į pergalę.

Steve’o Nasho auklėtiniai savo arenoje 110:107 (35:30, 27:30, 26:23, 22:24) palaužė Niujorko „Knicks“ (28/40) klubą.

K. Durantas per 43 minutes pelnė 53 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jis pataikė 19 metimų iš 37.

„Nets“ komandai dėl COVID-19 ribojimų nepadėjo Kyrie Irvingas, bet jam buvo leista arenoje stebėti rungtynes.

Pralaimėjusiems Julius Randle'as surinko 26 taškus, Evanas Fournier pelnė 25 taškus.

Likus žaisti 2:12 minutei Andre Drummondas lygino rezultatą, o vėliau likus 56 sekundėms K. Durantas tritaškiu išvedė „Nets“ į priekį 106:103.

Prieš paskutinę ir lemiamą „Knicks“ ataką komandas toliau skyrė tris taškai, bet „Knicks“ likus mažiau nei sekundei prarado kamuolį ir palaidojo šansus išplėšti pratęsimą.

Bruklino klubui tai yra trečia pergalė iš eilės.

Per visas rungtynes pirmaujanti komanda keitėsi 10 kartų. Per paskutinius tris kėliniu nei viena klubas neturėjo didesnio nei aštuonių taškų pranašumo.

„Nets“: Kevinas Durantas 53 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Andre Drummondas 18 (10 atk. kam., 8/8 dvit.), Bruce‘as Brownas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolas Claxtonas 10 (5 atk. kam.), Goranas Dragičius 7 (6 rez. perd.).

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 26, Evanas Fournier 25 (5/8 trit., 5 rez. perd.), R.J.Barrettas 24, Obi Toppinas 8.