Šeštadienio vakarą „Bellator“ organizacija pirmą kartą istorijoje surengė turnyrą Rusijos teritorijoje, o Maskvos „VTB“ arenoje pasirodė ir legendinis Rusijos MMA kovotojas 45-erių metų Fiodoras Jemeljanenka (40-6), kuris pirmame raunde vos per kelias minutes nokautavo 36-erių metų amerikietį Timothy Johnsoną (15-8).

Kova prasidėjo lėtai ir nei vienas kovotojas kurį laiką neatliko smūgių. Pirmasis smūgiavo T. Johnsonas, tačiau žalos nepadarė. Praėjus minutei įvyko pirmasis rimtas apsikeitimas smūgiais, tačiau šį kartą nei vienam iš kovotojų tiksliai pataikyti nepavyko.

Visgi jau netrukus kovotojai vėl keitėsi smūgiais, o šį kartą kur kas tikslesnis buvo F. Jemeljanenka. Jis savo kombinaciją pradėjo dešinės rankos smūgiu, o netrukus sekė ir kairės rankos smūgis, po kurio T.Johnsonas jau vos laikėsi ant kojų. Kombinaciją F. Jemeljanenka užbaigė dešinės rankos smūgiu, kuris pargriovė varžovą ant žemės ir teisėjas nutraukė kovą, kuri truko vos 1 min. 46 sek.

Pagal kontraktą su „Bellator“ F.Jemeljanenkai dar liko 2 kovos, tačiau veteranas dar prieš pasirodymą neatmetė, kad būtent ši kova su T. Johnsonu gali būti paskutinė jo karjeroje, tačiau po kovos apie tai F.Jemeljanenka neužsiminė.

Paskutinį kartą F. Jemeljanenka varžėsi 2019 m. gruodį, kai įveikė Quintoną Jacksoną. Paskutinėse keturiose savo kovose, F. Jemeljanenka yra iškovojęs 3 pergales ir patyręs 1 pralaimėjimą, o visos pergalės buvo pasiektos pirmuose raunduose nokautais. T. Johnsonas nuo 2020 m. vasario iki tų pačių metų spalio mėn. buvo iškovojęs tris pergales iš eilės, tačiau 2021 m. birželį ši serija nutrūko, kai vieningu teisėjų sprendimu jis pralaimėjo Valentinui Moldavsky.