35 taškus Sienos "Montepaschi" klubui trečiadienį pelnė du lietuviai, tačiau Italijos čempionas ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro A grupės antrojo rato mačą Rusijos sostinėje trečiadienį 70:74 (18:20, 15:16, 19:24, 18:14) pralaimėjo Maskvos CSKA komandai su Ramūnu Šiškausku.

19 taškų į antrąją pergalę iškovojusių bei vienvaldžiaus A grupės lyderiais tapusių maskviečių krepšį įmetė Rimantas Kaukėnas. Per nepilnas 33 žaidimo minutes (32:48) jis pataikė 2 tritaškius iš 4, 4 dvitaškius iš 10, 5 baudų metimus iš 6, atkovojo 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko 4 pražangas.

Kšyštofo Lavrinovičiaus sąskaitoje - 16 (tritaškiai 3/3, dvitaškiai 1/2, baudos 5/9) taškų, 2 sugriebti kamuoliai, 2 blokuoti varžovų metimai, rezultatyvus perdavimas, klaida bei 2 pražangos (22:24).

Po 8 taškus svečiams, kurie patyrė pirmą pralaimėjimą grupės varžybose, pelnė Bootsy Thorntonas ir Benjaminas Eze.

R. Šiškaukas į svečių krepšį įmetė 11 taškų, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei dukart prasižengė. Per nepilnas 27 minutes (26:47) jis pataikė 1 tritaškį iš 4, 1 dvitaškį iš 2 bei visus 6 baudų metimus.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Matjažas Smodišas (16 tšk.) ir Theodoros Papaloukas (12 taškų).