„Kauno Žalgiris“ UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmose rungtynėse svečiuose 1:3 turėjo pripažinti Poznanės „Lech“ futbolininkų pranašumą.

Kristofferis Velde 2-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Afonso Sousa 7-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. Dino Hotičius 10-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Lech" ekipą į priekį 1:0.

Viliui Armanavičiui 20-ąją minutę tiksliai uždaryti komandos draugo perdavimo nepavyko ir rezultatas išliko nepakitęs. D.Hotičius 26-ąją minutę atliko pavojingą smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų. Afonso Sousa 34-ąją minutę susistabdęs kamuolį atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Antonio Miličius 41-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Radoslawas Murawskis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo jau 3:0.

Rosario Latouchentas 50-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau pastarasis buvo netikslus. Antonas Fase 57-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininku ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:3. A.Sousa 67-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau laikinosios sostinės futbolininkai gynėsi užtikrintai.

Jasonas Noslinas 74-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Joelis Pereira 84-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau svečiai gynėsi sėkmingai.

Antrąjį susitikimą komandos rugpjūčio 3 d. 19 val. žais Kaune.