Įspūdingą pergalę NBA iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ (40/21), kurie rezultatu 105:104 (25:33, 20:22, 26:32: 34:17) įveikė Bostono „Celtics“ (48/13) komandą.

„Cavs“ paskutiniame kėlinyje sutrypė 22 taškų deficitą – tai buvo didžiausias ketvirtojo ketvirčio sugrįžimas per visą klubo istoriją.

Deanas Wade'as pataikė penkis tritaškius ir ketvirtajame ketvirtyje pelnė 20 taškų, pats vienas aplenkdamas „Celtics“. Klivlendo komanda paskutinę sekundę laimėjo pakartotinę peržiūrą ir apstulbino Bostoną, nutraukdamas ilgiausią šio sezono NBA pergalių seriją (11 rungtynių).

Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs ir 23 taškus pelnęs D. Wade'as ketvirtajame kėlinyje likus 19,1 sekundės jis įdėjo į „Celtics“ krepšį ir leido savo komandai išsiveržti į priekį 105:104.

Tai buvo ne pirmoji tokia fantastiška „Cavs“ pergalė namuose – praėjusią savaitę jie įveikė Dalaso „Mavericks“ po Maxo Struso metimo iš vidurio aikštės su sirena.

Jarrettas Allenas nugalėtojams pridėjo 21 tašką ir 12 atkovotų kamuolių, Dariusas Garlandas – 16 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Bostono komandai, kuri pralaimėjo pirmą kartą nuo vasario 1 d., Kristapas Porzingis pelnė 24 taškus, Jaylenas Brownas – 21. Per šį laikotarpį „Celtics“ tris kartus laimėjo daugiau nei 40 taškų skirtumu.

„Cavaliers“: Deanas Wade’as 23 (6/9 trit., 8 atk. kam.), Jarrettas Allenas 21 (12 atk. kam.), Isaacas Okoro 16 (4 atk. kam.), Dariusas Garlandas 16 (11 rez. perd.), Carisas LeVertas 10 (4 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 26 (13 atk. kam.), Kristapas Porzingis 24 (9 atk. kam.), Jaylenas Brownas 21 (4 rez. perd.), Jrue Holiday 12 (4 atk. kam., 5 rez. perd.).