Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs mūšis tarp „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Gabrielis Martinelli 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Gabrielis Jesusas 28-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Mohamedas Salah 42-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Diogo Jota per pridėtą pirmojo kėlinio laią atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Aaronas Ramsdale’as atrėmė kamuolį.

M.Salah 54-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Jordanas Hendersonas 69-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Martinas Odegaardas 74-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Alissonas.

Darwinas Nunezas 81-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau A.Ramsdale‘as apgynė savo saugomus vartus.

Gabrielis 85-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis problemų vartų sargui nesukėlė.

Roberto Firmino 87-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.