0

Pergale išvykoje 2013-2014 metų ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro reguliarųjį sezoną pradėjo Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) komanda.

Ketvirtadienį pirmosiose šešių ekipų D grupės rungtynėse Krasnodaro krepšininkai Belgrade 87:84 (30:20, 8:22, 20:17, 29:25) įveikė vietos "Crvena Zvezda" (Serbija) penketuką.

S. Jasaitis nugalėtojams pelnė 12 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Marcusui Williamsui (23 tšk.) bei Richardui Hendrixui (19 tšk.). Per 21 minutę (20:40) lietuvis pataikė abu tritaškius, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo visus 4 baudų metimus. Be to jis atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei prasižengė 2 kartus.

M. Kalniečio indėlis į pergalę - 3 taškai, 7 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 4 klaidos ir 3 pražangos. Per 22 minutes (22:02) įžaidėjas iš Lietuvos prametė tritaškį, pataikė 1 dvitaškį iš 4 bei 1 baudos metimą iš 2.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Blake'as Schilbas (17 tšk.), Ivanas radenovičius bei DeMarcusas Nelsonas (po 14 taškų).

D grupėje taip pat žaidžia Lietuvos krepšinio lygos vicečempionas Vilniaus "Lietuvos rytas", Atėnų "Panathinaikos" (Graikija), Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) ir Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija).