Lietuviško futbolo sezono uždanga pakilo šeštadienį, kai LFF Supertaurės mače pergalę po 11 baudinių serijos šventė Marijampolės „Sūduva“, įveikusi šalies čempioną Vilniaus „Žalgirį“.

Mačą abi komandos pradėjo gana ramiai. Nors vilniečiai turėjo keletą pusprogių, bet situacijose puikiai sužaisdavo marijampoliečių vartininkas Tomas Švedkauskas.

Vėliau ir „Sūduva“ bandė grasinti varžovų vartams, bet vis pritrūkdavo tikslumo.

Netrukus Kule Mbombo smūgiuotas kamuolys atsidūrė vartininko Edvino Gertmono rankose ir rezultatas išliko nepakitęs.

Vėliau jau Nicolas Gorobsovas 22-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarąjį meistriškai vėl atrėmė T.Švedkauskas.

Po pertraukos žalgirietis Francisas Kyeremeh atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį dar kartą užtikrintai atrėmė T.Švedkauskas.

Kiek vėliau jis dar sykį smūgiavo pavojingai, tačiau švieslentėje rezultatas nepakito. Galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė nulines lygiąsias, tad, pagal protokolą, komandos mušė 11 m baudinius.

Jame marijampoliečių vartininkas T. Švedkauskas pasirodė puikiai, kai atrėmė net tris baudinisu. Galiausiai „Sūduva“ įmušė lemiamą baudinį ir triumfavo serijoje 3:2.

LFF Supertaurėje „Sūduva“ paskutinį kartą triumfavo 2019 metais. Apskritai jiems tai ketvirtasis triumfas LFF Supertaurės varžybose.