Pittas atskleidė, kada pirmąkart pasibučiavo: priežastis, kodėl jaudinosi, prajuokins

Bradas Pittas – vienas žaviausių Holivudo aktorių. Žinomas vyras po skyrybų su Angelina Jolie nebuvo pastebėtas su nė viena moterimi, ir nors gandų buvo įvairių, jis – vis dar svajonių jaunikis.

Brad Pitt (nuotr. SCANPIX)
5

Pasirodo, kad lygiai toks pats buvo ir vaikystėje.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pittas prabilo apie pirmąjį savo bučinį: atskleidė, kodėl jautė įtampą

Neseniai užsienio žiniasklaidai Bradas davė išsamų interviu apie pirmąjį savo bučinį.

56 metų žvaigždė prisiminė, kad pirmąkart pasibučiavo dar besimokydamas mokykloje. „Jos vardas buvo Lisa. Bučiavomės garaže. 4-oje klasėje. Ji gyveno kitoje gatvėje, todėl po visko namo tiesiog parbėgau. Man buvo išties smagu – laukimas kėlė daug nervų, mat keli vaikai jau tai darė...“ – pasakojo B. Pittas.

Minėtame interviu aktorius pasakojo ir apie savo rolę Quentino Tarantino juostoje „Once Upon a Time…in Hollywood“. Aktorius atskleidė, kad pirmąkart su siužetu susipažino režisieriaus name – jis buvo surašytas itin švariai.

„Po kelių savaičių, jis ir vėl pasikvietė mane į namus. Tas pats siužetas dabar buvo apkandžiotas šuns, aplaistytas kava ir aplietas makaronų padažu, mat po manęs ji skaitė daugybė žmonių. Quentinas ieškojo dviejų vyrukų, kurie puikiai tiktų“, – pasakojo B. Pittas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai aktorius atskleidė ir negirdėtų detalių apie savo buvusią santuoką su A. Jolie.

Pasirodo, kad siekdamas sumažinti skausmą, kuris užpuolė suvokus, jog jo santuoka eina šuniui ant uodegos, jis griebėsi alkoholizmo lyg savotiško išsigelbėjimo, pabėgimo.

B. Pittas užsienio žiniasklaidai duodamas interviu netgi pripažino, kad jis galėjo save vadinti profesionaliu alkoholiku. Vėliau 6 vaikus auginantis vyras teigia susipratęs, kad taip gyventi ir toliau jis tikrai nenorintis, o kad visa tai pasikeistų, jam reikia mesti bet kokį girtuokliavimą.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad aktoriai skirtingais keliais pasuko dar 2016-aisiais. Ir nors po to laiko ne kartą sklido gandai apie naujas Brado merginas, panašių dalykų apie Jolie niekas niekuomet nesakė.

Paaiškėjo, kad po skyrybų su vyru aktorė nenuėjo į nė vieną pasimatymą ir tam yra rimta priežastis.

Artimi moters šaltiniai užsienio žiniasklaidai atskleidė, kad po Brado Angelinos gyvenime ne tik, kad nebuvo jokio vyro – pasirodo, kad ji nė neplanuoja artimoje ateityje tokio ieškoti.

Kaip teigiama mirror.co.uk, A. Jolie nusprendė atgaivinti savo kaip aktorės karjerą, įkvėpti sau naujų jėgų, o taip pat dėmesį sutelkti į šeimą.

Tiesa, anksčiau sklandė kalbos, kad Angelina vis dar ilgisi Brado, todėl nebando laimės su niekuo nauju, o taip vilkina skyrybų procesą. Tačiau artimas aktorės šaltinis tai aktyviai neigia.

„Angelina jaučiasi pilnai užpildyta savo darbu ir vaikais, o taip pat su niekuo nesusitikinėja, nes pati taip pasirinko“, – sako jis.

„Ji ir vėl jaučiasi labai laiminga bei nejaučia, kad romantiniai santykiai jos gyvenimui atneštų pilnatvę. Bradas taip pat neturi nieko bendro su tuo, jog Angelina neturi antrosios pusės – paprasčiausiai pasimatymai jos nedomina“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų