Čempiono titulą ginantis „Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 3:1 nugalėjo „Bournemouth“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę. Taip pat Mančesterio klubas jau dabar yra rezultatyviausias visoje lygoje, su dešimt įvarčių per trejas rungtynes.

Davidas Silva jau 8-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti. Ispanijos futbolininko smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas.

Sergio Aguero 15-ąją minutę tiksliu smūgiu vos iš keleto metrų išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

D.Silva 21-ąją minutę pirmasis prišoko prie atšokusio kamuolio ir atliko pavojingą smūgį, tačiau šeimininkus nuo dar vieno įvarčio praleisto išgelbėjo Aaronas Ramsdale‘as. Adamo Smitho 40-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Raheemas Sterlingas 43-ąją minutę nuginklavo varžovų vartininką ir padvigubino svečių persvarą 2:0.

Harry Wilsonas 48-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. Nicolas Otamendi smūgiuotas kamuolys galva skriejo šalia vartų.

Dar vieną D.Silvos atliktą smūgį 51-ąją minutę atrėmė šeimininkų vartų sargas A.Ramsdale‘as.

Auksine galimybe pasižymėti vos po keleto minučių nepasinaudojo Kevinas De Bruyne. Iš gynybos išsilaisvinusio belgo smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų.

D.Silva 61-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba nusprendė vienuolikos metrų baudinio šioje situacijoje neskirti. Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs S.Aguero antrą kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

Dar vieną S.Aguero smūgį šį kartą sėkmingai blokavo varžovų gynėjai, kurie užgesino pavojų prie savų vartų