Šiame sezone apmaudžiai pralaimėjusios keletą rungtynių Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ pademonstravo charakterį ir sugebėjo pateikti staigmeną Marijampolėje, iškovodamos 7-ąją pergalę. Trečiojo LMKL čempionato rato rungtynėse studentės likvidavo 10-ies taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje, išplėšė pratęsimą ir po papildomų penkių minučių palaužė trečiąją vietą užimančią „Sūduvą“ rezultatu 72:62 (16:20, 16:14, 11:16, 15:8, 14:4).

Banguoto pirmojo kėlinuko pabaigoje dvi atakas su varžovės pražanga užbaigus Ritai Milieškienei, aikštelės šeimininkės susikrovė dviženklę persvarą - 20:9, tačiau jos neišlaikė. Puikiai ketvirčio pabaigą sužaidė Jolanta Marmienė, labiausiai prisidėjusi prie to, kad „Aistėms-LSU-Paradis“ sumažinti atsilikimą iki 4 taškų užteko vos vienos minutės.

Ne mažiau atkakliame antrajame ketvirtyje „Sūduvos“ persvara dar kartą pasiekė 10 taškų ribą, tačiau Greta Tamašauskaitė tritaškiu pradėjo puikią kauniečių atkarpą, per kurią studentės ne tik pavijo varžoves bet ir išlygino rezultatą - 32:32.

Du tritaškius iš eilės pataikiusi J. Marmienė neleido „Sūduvai“ atitrūkti iškart po didžiosios pertraukos. Tačiau aikštelės šeimininkių gretose blykstelėjo Santa Dukate, surinkusi 8 taškus iš eilės. Trečiojo kėlinio viduryje Suvalkijos komanda pirmavo 48:38.

R.Milieškienė pademonstravo individualų meistriškumą ir padėjo „Sūduvai“ susikrauti didžiausią rungtynėse 13 taškų pranašumą, sužaidus 4 minutes ketvirtajame kėlinuke - 56:43. Klydusios ir netaikliai atakavusios krepšį kaunietės daugiau nei penkias minutes negalėjo surengti sėkmingos atakos. J.Marmienei tritaškiu nutraukus „sausas“ studenčių minutes, Kauno komanda pakilo į lemiamą šturmą ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Ieva Prėskienytė turėjo puikią galimybę padovanoti pergalę „Sūduvai“, tačiau nepataikė abiejų baudos metimų prieš pat kėlinuko pabaigą skelbiančią sireną.

Psichologinę persvarą įgijusios „Aistės-LSU-Paradis“ pratęsimo metu nepaliko varžovėms jokių šansų. Sėkmingai surengusios 4 atakas iš eilės, jos atitolo 6 taškų pranašumu - 60:66. Penktąją pražangą gavus rezultatyviausiai „Sūduvos“ krepšininkei R.Milieškienei, tapo aišku, kad kaunietės pergalės iš rankų neišleis.

„Sūduvai“ R.Milieškienė pelnė 18, E.Briedytė ir S.Dukate - po 14 taškų.

„Aistėms-LSU-Paradis“ J.Marmienė surinko 26 (8 atk. kamuoliai, 5 perimti kamuoliai), L.Svarytė - 19 (10 atk. kamuolių), N.Skadaitė - 15 taškų.