tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Pirmieji žaidimai, atsiradę mobiliuosiuose telefonuose, būdavo kuklūs, pavyzdžiui, gyvatėlė. Bet laikui bėgant telefonai keitėsi, tobulėjo, o kartu su jais smarkiai pasikeitė ir patys žaidimai. Šiandien išmaniųjų telefonų ekrane jau gali sutilpti net ir dideli žaidimai, kokius paprastai įsivaizduojame tik kompiuteriuose ar žaidimų konsolėse. Taigi, kokių įspūdingų žaidimų išmanieji telefonai gali mums pasiūlyti šiandien ir kuo jie ypatingi? 

Pirmieji žaidimai, atsiradę mobiliuosiuose telefonuose, būdavo kuklūs, pavyzdžiui, gyvatėlė. Bet laikui bėgant telefonai keitėsi, tobulėjo, o kartu su jais smarkiai pasikeitė ir patys žaidimai. Šiandien išmaniųjų telefonų ekrane jau gali sutilpti net ir dideli žaidimai, kokius paprastai įsivaizduojame tik kompiuteriuose ar žaidimų konsolėse. Taigi, kokių įspūdingų žaidimų išmanieji telefonai gali mums pasiūlyti šiandien ir kuo jie ypatingi? 

REKLAMA
REKLAMA

„Šiais laikais vienodai pažengę yra tiek išmanieji įrenginiai, tiek ir jiems skirti žaidimai. Galima pasakyti, kad savo išmaniojo ekrane šiuo metu galima sužaisti praktiškai bet ką – nuo autentiško strateginio tankų žaidimų iki realistiško futbolo ar strateginio žaidimo. Kita vertus, svarbu nepamiršti ir turėti omenyje, jog įvairiais žaidimais ar jų reklamomis mėgsta pasinaudoti ir sukčiai. Pavyzdžiui, naršant telefonu internete iššoka reklama, kurioje siūloma išbandyti naują žaidimą ar gauti jame taškų. Tokiais ir panašiais atvejais geriau išlikti budresniam ir pamatytą žaidimą susirasti pačiam oficialioje „AppGallery“ parduotuvėje arba naudojantis specialiu „Huawei“ įskiepiu „Petal search“. Pastarasis padės surasti bet kokį žaidimą, jeigu toks yra, ir patikrins, ar jį atsisiųsti tikrai saugu“, – pataria Audrius Granickas, „Huawei Mobile Services“ verslo vystymo ir operacijų vadovas. 

REKLAMA

1. Itin tikroviškas tankų pasaulis 

Žaidimai apie tankus būdavo populiarūs visada – pradedant tais laikais, kai patys tankai ekrane atrodydavo kaip žaisliniai baigiant šiais, kai kūrėjai investuoja daug laiko tam, kad padarytų juos kuo realistiškesniais. Būtent toks yra vienas populiariausių žaidimų oficialioje „Huawei“ parduotuvėje „AppGallery“ – „World of Tanks Blitz MMO“. Jame kūrėjai siūlo įlipti į vieno iš 350 unikalių ir tikroviškų tankų bei išriedėti į kovą prieš savo draugus ar kitus žaidėjus visame pasaulyje. Toliau viskas paprasta – 25 skirtingos lokacijos ir įnirtingos kovos tankais 7 prieš 7. Šiuo metu šis žaidimas sutraukę per 100 mln. žaidėjų, tad iššūkių bei gerų varžovų tikrai netrūks! 

REKLAMA

2. Smagus ir įtraukiantis išlikimo žaidimas 

Dar vienas įrodymas, kad žaidimai išmaniuosiuose telefonuose sparčiai vejasi tuos, kuriuos galime žaisti savo kompiuteriuose. Vienas naujesnių pavyzdžių – žaidimas „Fall Guys Mobile“, kuriuo kūrėjai siekė maksimaliai atkartoti šių metų hitu tapusį „Fall Guys: Ultimate Knockout“, skirtą kompiuteriams ir žaidimų konsolėms. Mobilioje žaidimo versijoje, kaip ir originale, žaidėjai iš viso pasaulio varžosi tarpusavyje spalvingame ir keistame pasaulyje. Kiekvieno žaidėjo tikslas – išlikti žaidime, o lygiai, kuriuose varžomasi, vis sudėtingėja. Galiausiai, lieka vienas žaidėjas, kuris tituluojamas nugalėtoju. Kodėl žaidimas taip įtraukia? Visų pirma, mes visuomet varžomės su kitais žaidėjais, kurie dažnai gali būti nenuspėjami, o visų antra – visas žaidimas sukurtas kaip neįpareigojantis nuotykis su daug humoro, tad jį ne tik smagu žaisti, bet ir lengva rekomenduoti kitiems. 

REKLAMA
REKLAMA

3. Už prabangių automobilių vairo 

Lenktynių žaidimai būdavo populiarūs visais laikais, tad ne išimtis ir išmanieji telefonai. Kalbant atvirai, būtent lenktynių žaidimų yra sukurta bene daugiausiai, tad norint palenktyniauti gali tekti nemažai pasukti galvą renkantis patį žaidimą, nes jų labai daug. Mūsų rekomendacija – „Asphalt 9: Legends – Epic Arcade Car Racing Game“. Šiose lenktynėse yra viskas, ko gali reikėti – išsirenkame savo svajonių automobilį ir varžomės prieš kitus vairuotojus egzotiškiausiose pasaulio lokacijose. Šiame žaidime rasime ir įspūdingą grafiką, ir gerą foninę muziką, todėl sukti ratus su gražiausiais automobiliais saulėtose gatvėse taps lietingą rudeninį niekada nenusibos. 

REKLAMA

4. Futbolas telefono ekrane 

Tiems, kas myli futbolą ir su nekantrumu laukia kiekvienų rungtynių – geros žinios. Žaidimas išmaniesiems „Huawei“ telefonams „Football Cup 2020“ mus nukelia tiesiai į šio sporto pasaulį. Čia galėsime įrodyti, kad esame verti Čempionų lygos ir žaisti už bet kurią pasaulio komandą. Žaidime itin tikroviškai atkurtas pats futbolas, todėl spardyti kamuolį norėsis dar ir dar. Tiesa, žaidimo kūrėjai pastebi, kad „Football Cup 2020“ 

REKLAMA

pareikalaus nemažai futbolo išmanymo žinių, todėl šis žaidimas ir neblogas iššūkis – ar tikrai apie futbolą žinome tiek daug, kiek galvojame? Metas išsiaiškinti! 

5. Strategija, kurioje kausimės už visą galaktiką 

Galiausiai, norintiems savo vakarą paskirti ilgam, strateginiam ir nemažai planavimo reikalaujančiam mūšiui, pats laikas iš „AppGallery“ atsisiųsti žaidimą „Battle for the Galaxy“. Tai geros grafikos ir puikaus žaismo strateginis žaidimas, kuriame turėsime galvoti ne tik apie tai, kaip pasistatyti geriausius pastatus, bet ir kaip juos apsaugoti nuo priešininkų. Šis žaidimas įdomus ir tuo, kad ne visuomet viskas klosis taip, kaip suplanavome – netikėtos priešų atakos ar lėtesnė mūsų bazių plėtra taps tikrais iššūkiais pasiilgusiems gero strateginio žaidimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų