naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Plokščiažemininkai“ tikrai nepasižymi logika. Jie kaip tik yra žinomi dėl savo noro nepaisyti faktų.

„Plokščiažemininkai“ tikrai nepasižymi logika. Jie kaip tik yra žinomi dėl savo noro nepaisyti faktų.

REKLAMA

Tačiau kai reikia paaiškinti loginius argumentų trūkumus, tai jiems dažniausiai nepavyksta. Pabandykime ignoruoti visus planetinius požymius, įrodančius, kad Žemė yra apvali, nesuskaičiuojamus eksperimentus, kuriuos galime atlikti namuose, ar net nuotraukas, padarytas esant kosmose. Vis tiek išlieka vienas didelis argumentų trūkumas, kurį reikia paaiškinti.

Iš esmės, jeigu Žemė yra plokščia, kodėl internete nėra naujienų apie žmones, kurie nukrito nuo jos krašto?

Na, vienas gerai žinomas „plokščiažemininkas“ Connoras Murphy pasakė, kodėl taip neatsitinka. Jis padarė išvadą, kad Žemė iš tikrųjų yra apvali. Juokaujame. C. Murphy priėjo išvadą, kad krašto iš viso nėra.

„Nukristi kur, ar supranti, ką sakau? Nėra jokio krašto. Tai klaidinga nuomonė, – portalui „Unilad“ sakė C. Murphy. – Mes manome, kad tai yra uždara sistema. Yra dangaus skliautas – arba kupolas – ir virš jo, ir po juo yra vandens, ir jo negalima palikti, nėra antigravitacijos, leidžiančios mums plūduriuoti ir susirasti kitų saulių ir panašių dalykų.“

REKLAMA

Interviu metu C. Murphy apkaltino NASA, kuri, jo teigimu, dangsto plokščios Žemės faktą, kad uždirbtų daugiau pinigų. Taip ji prieštarauja jo ankstesniam požiūriui, kad mes nenukrentame, nes esame kupole.

REKLAMA

„Iš esmės Žemės rutulys sutraiškė Antarktidą, todėl ji nėra atskiras žemynas, o išorinė Žemės riba. Taigi, daugelis žmonių sako, kad tai ledo siena. Tai labiau lentyna ar stati uola“, – sakė jis.

Taigi, pasak jo, priežastis, kodėl mes nenukrentame, yra didžioji ledo siena, o jei prasibrausime pro ją, atsitrenksime į kupolą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų