Konferencijoje „Google I/O“ buvo oficialiai pristatytas dar vienas etaloninis paieškos giganto mobilus įrenginys – planšetinis kompiuteris „Google Nexus 7“, kuris pagamintas, bendradarbiaujant su kompanija „ASUS“.

Planšetė turi 7 colių įstrižainės 1280 x 800 raiškos (216 ppi) ekraną su IPS matrica ir apsauginiu „Gorilla Glass“ stiklu. Aparatinės platformos pagrindą sudaro keturių branduolių „nVidia Tegra 3“ ir 1 GB operatyviosios atminties.

Turbūt įdomiausia naujojo „Google“ planšetinio kompiuterio ypatybė yra šio sprendimo kaina – už 8 GB kaupiklį turinčią versiją bus prašoma 199 JAV dolerių, o kartu bus siūlomas 25 JAV dolerių kreditas apsipirkti el. parduotuvėje „Play Store“. 16 GB versija kainuos 249 JAV dolerių. JAV ir D. Britanijos gyventojams (čia kainos bus atitinkamai 159 ir 199 svarai sterlingai) rezervuoti „Google Nexus 7“ galima jau dabar – tiekimas prasidės po 2–3 savaičių.

Iš kitų aparatinių specifikacijų galima paminėti priekinėje dalyje esančią 1,2 MP raiškos kamerą, „micro USB“ jungtį, visą rinkinį įvairiausių sensorių, kurių galima tikėtis iš šiuolaikinės planšetės. Iš ryšio priemonių galima išskirti Wi-Fi 802.11n, „Bluetooth“ ir NFC. Deja, nėra 3G modulio (apie 4G versiją kalbėti artimiausiu metu taip pat greičiausiai neteks), taip pat galėjo vietos atsirasti ir „microSD“ atminties kortelių skaitytuvui. Aišku, visa tai turėtų kompensuoti įdiegta nauja, taip pat ką tik oficialiai pristatyta mobilioji operacinė sistema „Android 4.1 Jelly Bean“.

REKLAMA

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Google“ planšetinis kompiuteris turėtų tapti vienu iš patraukliausių sprendimų, kurie šiuo metu prieinami rinkoje. Jei neatsižvelgtume į 3G modulio nebuvimą, įrenginys, iš esmės, turi viską, kas būtina šiuo metu. Kad būtų didesnis suderinamumas su „Nexus 7“ ekranu, „Google“ šiek tiek perdarė „Youtube“ dizainą ir optimizavo informacinį sluoksnį tarnyboje „Google Maps“. Prezentacijos metu taip pat buvo pademonstruotas žaidimas „Horn“ su 3D grafika ir projektas „Madfinger“. „Google Nexus 7“ tapo pirmuoju įrenginiu, kuriame naršyklė „Chrome“ įdiegta kaip standartinė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų