„LG Electronics“ (LG) pranešė sausio mėnesį vyksiančioje CES parodoje pristatysianti „Ultra HD“ raiškos televizorių (105UB9). Tai bus pirmasis kompanijos „Ultra HD“ televizorius lenktu ekranu ir pirmasis rinkoje su 21:9 ekrano kraštinių santykiu.

Be to, dėl 105 colių (266 cm) įstrižainės ekrano 105UB9 bus kol kas didžiausias lenkto ekrano televizorius, teigia bedrovės atstovai.

Pranešama, kad naujasis televizorius turės 11 mln. taškų (5120 x 2160) raiškos ekraną, kurį pagamino kompanija „LG Display“. Kuriant milžiniško dydžio lenktą ekraną buvo pritaikyta nauja technologija, kuri padėjo išlaikyti struktūros vientisumą, sklandų spalvų ir šviesos perteikimą. Iki šiol lenkti ekranai buvo naudojami tik televizoriams su organinių šviesos diodų (OLED) ekranais. „LG Display“ skelbia pritaikiusi šią galimybę ULTRA HD televizoriams, patobulinusi „Thin Film Transistor“ (TFT) technologiją, kuri apsaugo nuo spalvų iškraipymo ir užtikrina vientisą vaizdą.

105UB9 turi kino teatro salės ekranų proporcijas – 21:9 kraštinių santykio ekraną ir platų matymo kampą. Televizorius pritaikytas peržiūrėti kino filmus ar kitą vaizdo medžiagą be spalvų ir detalių iškraipymo žiūrint iš bet kokios padėties, sakoma pranešime.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų