Populiarusis žaidimas „Minecraft“ jau kurį laiką yra prieinamas visai galybei platformų, tarp kurių galima paminėti PC, naujos ir senos kartos žaidimų konsoles, „PS Vita“, taip pat mobilias platformas „Android“ ir „iOS“. Tačiau panašu, kad palaikomų platformų kiekis dar labiau padidės.

Turbūt visai nenuostabu, kad po to, kai „Microsoft“ įsigijo kultinio „Minecraft“ kūrėjus – studiją „Mojang“, žaidimas tapo prieinamas ir „Microsoft Office“ paketo programos „Excel“ savininkams. Tiesa, visu tuo pasirūpino ne pati „Microsoft“, o entuziastas „SethBling“, rašo tinklalapis „Kotaku“.

Naujoji „Minecraft“ versija buvo šiek tiek supaprastinta, joje neliko trimačių elementų, tačiau visa tai netrukdo atlikti įprastus veiksmus: rausti tunelius, statyti objektus ir užsiimti kitokiais veiksmais, kurie žinomi žaidimo gerbėjams.

Tie, kurie neturi ką veikti darbo arba paskaitų metu, atitinkamą „Excel“ šabloną gali atsisiųsti iš autoriaus puslapio. Kaip visa tai atrodo praktikoje, galima matyti žemiau pateiktame vaizdo klipe.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų