REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pastarosiomis dienomis suaktyvėjo prieš įvairias Lietuvos organizacijų ir įmonių interneto svetaines  rengiamos paskirstytos atsisakymo aptarnauti (DDoS) atakos, kurių metu serveriai užtvindomi parazitinių užklausų srautu, taip trukdant prisijungti prie jų kitiems interneto vartotojams.

REKLAMA
REKLAMA

Prieš kelias dienas DDoS ataka buvo surengta prieš Lietuvos banko svetainę, ji kurį laiką buvo nepasiekiama, vėliau įsilaužėlių akiratyje atsidūrė mobiliojo ryšio paslaugų teikėjos bendrovės „Eurocom“ tinklalapis. Šiandien apie kibernetinę ataką pranešė Medicinos bankas.

REKLAMA

Pasak šio banko atstovų, interneto svetainė www.medbank.lt laisvai prieinama šalies vartotojams, tačiau kol kas sunkiai pasiekiama iš serverių, esančių už Lietuvos ribų. Pranešama, kad su interneto ryšio tiekėjais intensyviai dirbama siekiant atkurti svetainės pasiekiamumą.

Klientams, kurie mokėjimus vykdo internetu, bankas siūlo susisiekti su savo vadybininkais ir susitarti dėl mokėjimo nurodymų pateikimo kitais būdais. Norintiems prisijungti  prie Medicinos banko internetu teikiamų paslaugų, rekomenduojama jungtis tiesiogiai: Medicinos banko tinklalapis – www.medbank.lt, IBS – https://ibs.medbank.lt/login.aspx .

Pranešama, kad atakoms besitęsiant, sutrikimų bandant prisijungti prie Medicinos banko interneto svetainės dar gali pasitaikyti artimiausiomis dienomis. Apie internetines atakas informuota Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, sakoma pranešime.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų