Kompanija „Google“ pranešė, kad jos mobilių programėlių parduotuvė „Play Store“ pradeda bendradarbiauti su populiaria mokėjimų sistema „PayPal“. Interneto gigantui tai yra svarbus žingsnis, kadangi „PayPal“ yra tiesioginis jos firminės mokėjimų sistemos „Wallet“ konkurentas, rašo „TechCrunch“.

Dabar per „PayPal“ bus galima apmokėti įsigyjamus žaidimus, programėles, el. knygas, TV laidas ir filmus. Tiesa, bus ir tam tikrų ribojimų – nebus galima įsigyti realių prekių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir t.t.

Iš pradžių „PayPal“ palaikymas numatytas tokiose šalyse, kaip JAV, Austrija, Belgija, Kanada, Suomija, Prancūzija, Airija, Vokietija, Italija, Olandija, Ispanija ir D. Britanija. Perkant atitinkamą produktą, reikia paspausti strėlytę, kuri išskleidžia meniu, ir pasirinkti eilutę „Pridėti PayPal“. Po šio veiksmo vartotojas įves turimus mokėjimų sistemos prisijungimo duomenis.

Ekspertų teigimu, tokiu žingsniu „Google“ ketina padidinti „Play Store“ turinio pardavimus, kurių didžioji dalis (beveik du trečdaliai) įvyksta už JAV ribų. Pranešama, kad 7 naujose šalyse (iš viso jų yra 24) įvesta galimybė apsipirkti, produktus apmokant iš savo mobiliojo telefono sąskaitos, o 13 šalių prieinamos „Google Play“ dovanų kortelės.

Šiuo metu savo programėles „Google“ el. parduotuvėje gali pardavinėti kūrėjai iš 45 pasaulio šalių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų