Garsi muzika per ausines: apie šiuos tykančius pavojus net nesusimąstote

Šiandien, kuomet kiekviename žingsnyje mus lydi technologijos, savo dienos daugelis neįsivaizduoja be ausinių. Einant gatve, sportuojant, siekiant susikaupti darbe ir daugelyje kitų situacijų – ausinės, atrodo, tampa ištikimiausiu palydovu. 

8

Vis dėlto, rinkdamiesi ausines dažniausiai atsižvelgiame į tam tikrus techninius jų parametrus, tačiau užsimirštame atkreipti į vieną svarbiausių aspektų – saugumą. 

Apie gresiančius pavojus dėl ausinių negirdint aplinkos garsų ir kaip viso to išvengti – plačiau kalbame straipsnyje. 

Tykantys pavojai pėstiesiems

Dažnai net nesusimąstome, kaip kiekvieną dieną daugybė žmonių rizikuoja savo sveikata ar net gyvybe garsiai klausydami garsų ausinėse ir atsiribodami nuo aplinkos bei pamesdami jos pojūtį. Žinoma, sakysite, juk toks ir tikslas mėgaujantis ausinių teikiamais malonumais! Tačiau dėl tokios izoliacijos nuo pasaulio atsiranda rizika prarasti aplinkos suvokimą, pakliūti į pavojingas situacijas ir neturėti net menkiausios galimybės išvengti mūsų tykančio pavojaus. 

REKLAMA

Pavyzdžiui, einant gatve su ausinėmis ir atsiskiriant nuo aplinkinio pasaulio garsų galite neišgirsti artėjančio automobilio, dviračio ar paspirtuko, pereinant gatvę neišgirsti dideliu greičiu artėjančių specialiųjų tarnybų sirenų, net sukliudyti eismui. Be to, juk dažnai ir riboto matomumo eismo vietose transportą greičiau išgirstame, nei pamatome. 

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Sennheiser“ belaidės ausinės

Pavojus patiems dalyvaujant eisme

Nesvarbu, važiuojate automobiliu, dviračiu, paspirtuku ar kita transporto priemone – muzikos klausymas, ypač per ausines, išsiblaškymas ir atsiribojimas nuo aplinkos garsų padidina nelaimingų atsitikimų riziką. 

Žinoma, muzikos klausymasis kelyje yra šiuolaikinio gyvenimo dalis, tačiau naudojant ausines sumažėja jūsų gebėjimas girdėti artėjančias transporto priemones ir kyla didesnė žalos rizika.

Merilendo universiteto atliktas tyrimas parodė, kad prieš įvykstant avarijoms 29 proc. nukentėjusiųjų buvo įspėti apie artėjantį pavojų, tačiau nelaimės vis tiek nebuvo išvengta, kadangi įspėjimas nebuvo išgirstas. 

Tam, kad sumažinti ausines nešiojančių žmonių sužalojimo bei nelaimingų atsitikimų riziką, išeitis – ne atsisakyti ausinių teikiamo malonumo, o rinktis tokias ausines, kurios turi „Transparent Hearing“ funkciją, leidžiančią išgirsti, kas vyksta aplink jus.

Kaip išsirinkti tinkamas ausines?

„Sennheiser“ siūlo būtent tokias belaides ausines, kurios leidžia tiek atsiriboti nuo aplinkos ir pasinerti į garsų sūkurį esant saugiai aplinkai, tiek prireikus pasinaudoti „Transparent Hearing“ funkcija, leidžiančia išgirsti ir išorinės aplinkos garsus, taip save apsaugant nuo prieš tai įvardinto galimo pavojaus. 

Be šios naudingos „Transparent Hearing“ funkcijos, „Sennheiser“ belaidės ausinės pasižymi dar šiais išskirtinumais:

Nepralenkiamas stereo garsas

Nuo klasikinės iki šiuolaikinės, kiekvienas muzikos žanras yra sustiprintas unikalių „MOMENTUM True Wireless 2“ garsiakalbių, kurie atkuria gilius bosus, natūralius vidutinius dažnius ir, žinoma, detalius aukštus dažnius. Be to, dėka integruoto ekvalaizerio, galite garsą pritaikyti pagal savo klausymo poreikius ir mėgautis nuostabia kokybe. 

REKLAMA

Jūsų garsas. Jūsų fokusas.

Koncentruokitės į tinkamus dalykus tinkamu laiku su „MOMENTUM True Wireless 2“. Išjunkite aplinkos garsus ir įsijauskite į dainą, svarbų epizodą ar netikėtą skambutį su naująja aktyvaus triukšmo slopinimo (ANC) funkcija. Kartu su puikiu aktyviu triukšmo slopinimu, galite džiaugtis neįtikėtinai aukšto tikslumo garsu net ir triukšmingoje aplinkoje.  Tuomet, įjungus „Transparent Hearing“ funkciją, palengva susigrąžinti fokusą ir išgirsti, kas vyksta aplink.

Patogus klausymasis visą dieną

Patobulintas dizainas reiškia tai, kad dabar galėsite džiaugtis ilgais grojaraščiais ir užsitęsusiais konferenciniais skambučiais su tokiomis patogiomis ausinėmis, kurios leis  užsimiršti, jog jomis naudojatės. Nauja ausinių ergonomika užtikrina didžiausią įmanomą patogumą, o baterija viena įkrova su ausinių dėklu veikia net 28-ias valandas (7-ias valandas be dėklo). Naujosios „MOMENTUM True Wireless 2“ buvo kruopščiai sukurtos visos dienos klausymo malonumui. 

Intuityvios jūsų poreikiams. 

Pritaikomas, lietimui jautrus valdymas integruotas abiejuose ausinėse, siekiant supaprastinti jūsų kasdienybę. Paprastu prilietimu galite lengvai valdyti garsą, skambučius, bei aktyvuoti „Google Assistant“ ar „Apple Siri“. Be to, su „Smart Pause“ funkcija, niekada nepraleisite nė sekundės savo mėgstamos dainos – muzika automatiškai sustoja, kai ausinės yra išsiimamos, bei pradeda vėl groti, kai ausinės įsidedamos. 

Kruopščiai sukurtos. Patikimai pagamintos. 

Pritaikytos ateities garsui, „MOMENTUM True Wireless 2“ ausinės sujungia inovatyviausias technologijas, aukščiausios kokybės medžiagas ir meistriškumą. Tai reiškia ir pagerintą, IPX4 reitingo atsparumą aptaškymui, taigi joks lietus ar prakaitas jų nesugadins. Galite būti ramūs, kad radote teisingas ausines, kad ir koks jūsų gyvenimo būdas bebūtų.


Rašyti komentarą...
L
Loreta
2021-09-20 12:41:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
REKLAMA fui. Ausinės miegant, juk daug kas klausosi ir užmiega. Ar tai gerai. Juk ir makaulei reikia tylos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų