Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Feisbukas pristatė ir aktyviai išbando dar vieną būdą, kuris leidžia pozityviai paskatinti grupių vartotojus. Bendruomenių nariai kiekvienas gali „apdovanoti“ kitą narį už jo išradingumą, įžvalgas ar aktyvumą.

Kol „Bendruomenės apdovanojimų“ (angl. „Community awards“) funkcija feisbuko yra vadinama bandomąja, tačiau ji yra prieinama ir daugeliui Lietuvos vartotojų.

Žinutės autorių galima „apdovanoti“ nuspaudus po komentaru esantį „Awards“ mygtuką ir pasirinkus vieną iš kelių žymų.

Pagrindinė šios funkcijos idėja yra ta, kad apdovanodami jums įdomių žinučių autorius galite paskatinti atskirus vartotojus dažniau bendrauti, o apdovanojimai taip pat parodys kitiems grupės nariams, kokių tipų komentarus jūs norite matyti, nes žinutė yra išskiriama atskiru ženklu.

Anksčiau „Facebook“ jau išbandė panašius grupės įtraukimo žymeklius, kuriuose „Top Fan“ ir kiti ženklelių tipai padėdavo išskirti aktyviausius bendravimo grupės narius.

Tiesa, šie apdovanojimai yra riboti. Vienoje grupėje galima panaudoti triskart per savaitę, todėl tai vartotojus skatins šiek tiek pagalvoti, prieš priskiriant žymą.

Taip pat kol kas ši bandomoji „apdovanojimų“ funkcija yra prieinama ne visose grupėse, o tik tose, kurias atsitiktine tvarka atsirinko „Facebook“ algoritmas. Straipsnio rašymo metu pavyko aptikti tik kelias nedidelės apimties grupės, leidžiančias „apdovanoti“ komentuotojus.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Gairės:
it
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų