Interneto socialinis tinklas „Facebook“ pranešė atnaujinęs „Groups“ funkciją. Apie tai savo tinklaraštyje paskelbė bendrovės steigėjas Markas Zuckerbergas.

Nuo šiol „Groups“ vartotojai galės naudotis bendrų pokalbių (chats) su keliais grupės nariais funkcija. Be to, „Facebook“ vartotojai gaus žinutes apie kiekvieną grupės nario paskelbtą pranešimą. M. Zuckerbergo teigimu, naujoji galimybė leis nepraleisti  nė vieno vartotojus dominančio pranešimo, o dabar jų galima nepastebėti skaitant bendrą pranešimų juostą. Naujoji funkcija taip pat suteikia galimybę užsisakyti apie naujus pranešimus informuojančius el. pašto laiškus.

„Facebook“ grupės pagal pirminį nustatymą yra uždaros, jose paskelbta informacija prieinama tik grupės nariams. Kuriant grupę galima pasirinkti konfidencialumo lygį – pavyzdžiui, pasirinkus kategoriją „Secret“, grupės narių sąrašas ir net jos pavadinimas bus paslėptas nuo išorinių vartotojų, o nurodžius „Open“ – atviras.

M. Zuckerbergas taip pat informavo, kad nuo šiol „Facebook“ vartotojai galės į socialinį tinklą įkeltų savo asmeninių duomenų kopiją išsaugoti ZIP archyve. Tokį asmeninį archyvą bus galima parsisiųsti ir prireikus įkelti į kitą svetainę, suteikiančią galimybę vartotojams įkelti savo failus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų