Metų pradžioje pristatytas „Samsung“ televizorių flagmanas „F8000“ itin puošia svetainę, malonina akis bei suteikia galimybę juokinti kaimynus.

Televizorius atrodo nepriekaištingai ir grakščiai. Beveik visą priekinę dalį užima ekranas, jo apačioje gražiai atrodo šviečiantis „Samsung“ logotipas. Pats televizorius – labai plonas, jo storis nesiekia 4 centimetrų. Ekrano viršuje įmontuota kamera, kurią paspaudus, ji iš lėto išvažiuoja į darbinę poziciją.

Šis modelis statomas ant naujo, chromuoto ir nelengvo arkos formos stovo. Jis atrodo gražiau nei įprastas „x“ formas stovas, tačiau turi vieną minusą – prarandama galimybė pasukti televizorių į vieną ar kitą šoną. Todėl, jei statote įrenginį gana arti sienos, priėjimas prie jungčių bloko tampa sudėtingas.

„Samsung“ prie šio modelio nusprendė pasiūlyti jungčių blokų dengtuvus, kurie greičiausiai bus naudingi tik tuo atveju, jei televizorių laikote ne prie sienos, antraip koks tikslas viską uždengti?

„F8000“ turi galimybę prijungti „Smart Evolution Kit“ – priedą, kuris kasmet leidžia atnaujinti televizoriaus technines charakteristikas. Jungčių televizoriuje netrūksta: 4 HDMI, 3 USB, komponenintė įvestis, SCART, LAN ir kitos.

Savo pagrindinį darbą – rodyti filmus ar TV programas – „F8000“ atlieka labai gerai. Tiesa, norint matyti filmus akiai mielesnėmis spalvomis, reikia skirti dešimt minučių televizoriaus kalibravimui (pavyzdžiui, pagal šiuos nustatymus), antraip matysime TV parduotuvėse įprastą vaizdą – itin ryškias, kontrastingas spalvas. Lietuviški, mažos raiškos TV kanalai atrodo liūdnai, tačiau čia akmenis reikia mesti ne į „Samsung“ daržą, o į transliuotojų, kad šie imtųsi aukštos kokybės transliacijų.

REKLAMA

Nesu televizoriuose naudojamų vaizdo atkūrimo technologijų ekspertas, tačiau užsienio apžvalgininkai vieningai sutaria, kad šis modelis atkuria netolimas realybei spalvas ir už vaizdo kokybę skiria aukščiausius balus. Mažas pastebėjimas iš savo pusės: lyginant kasdien namuose naudojamo dviem klasėms prastesnio, praėjusių metų modelio „ES6100“ vaizdo kokybę, reikšmingo skirtumo vaizdo kokybėje nepastebėjau.

Televizorius atkeliauja kartu su dviem 3D akiniais – per juos matomas trimatis vaizdas neblogas. Iš pradžių šiek tiek jaučiamas diskomfortas, bet pripratus iššžiūrėti filmą problemų nekyla.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų