Izraelio verslininkas, kurį bendrovė „Facebook“ padavė  į teismą dėl nesąžiningos verslo praktikos, mano, jog šis socialinis tinklas nesibylinės su Marku Zuckerbergu.

„ZDNet“ pranešė, kad Izraelyje gyvenantis verslininkas Rotemas Guezas pasikeitė savo vardą ir pavardę į Marką Zuckerbergą. Tai buvo atlikta laikantis šalyje galiojančių įstatymų. R. Guezas mano, kad toks žingsnis padės jam išvengti teisinės atsakomybės dėl neteisėtų veiksmų „Facebook“ socialiniame tinkle.

„Facebook“ padavė į teismą R. Guezą po to, kai jis pradėjo internetinę reklamos kampaniją, kurioje siūlė įmonėms nusipirkti  „Like“ mygtukų paspaudimų jų „Facebook“ puslapiuose. Verslininkas žadėjo įmonėms padidinti jų puslapių lankytojų srautus siūlydamas nemokamą turinį iš bendrovių tinklalapių, sakoma pranešime. Tai yra „Facebook“  paslaugų teikimo taisyklių pažeidimas.

„Jei norite bylinėtis su manimi, turėsite bylinėtis su Marku Zuckerbergu“, – pareiškė vardą ir pavardę pasikeitęs R. Guezas. Jis teigia galįs eiti lažybų, kad socialinis tinklas nenorės atkreipti visuomenės dėmesio bylinėdamasis su asmeniu, kurio vardas ir pavardė tokie patys, kaip ir jo steigėjo.


Rašyti komentarą...
O
Omg
2011-12-20 12:54:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale visai neblogai sugalvojo. o tu like pirkimas tai jo pilna feisbuke, cia su visais reiktu bylinetis.
Atsakyti
0

N
Nerijus
2011-12-20 15:04:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai davai nuvykstam į Izraelį ir persivadinam į Steve Jobs. Jis vėl gyvas bus..
Atsakyti
0

R
Remis
2011-12-20 19:27:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai nesamone, tuos sieja tik tai kad abu yra zydai :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų