Užklydusiems į „Google“ duomenų centrą gali pasirodyti, kad atsidūrė itin slaptame valstybinės reikšmės objekte.

Norėdami patekti į šios bendrovės duomenų centrą Pietų Karolinos valstijoje, JAV, įvažiavimą saugančiam apsaugos darbuotojui turėsite pateikti leidimą.

Tuomet prieš patekdami į pastatą turėsite pateikti dar vieną specialią leidimo kortelę bei bus patikrinta jūsų biometrinė informacija – pirštų antspaudai, akių rainelė.

Teritoriją per aukštos technologijos vaizdo kameras stebi didelė apsaugos komanda, kuri įsibrovėlius pasiruošusi vytis netgi ant paspirtukų.

Duomenų centre įdiegta moderni apsauga nuo ugnies – informacija iš patalpų, kuriose kilo gaisras, automatiškai yra perkeliama į saugią aplinką. Tuo tarpu senus lanksčiuosius diskus „Google“ atstovai pirmiausiai keliais būdais ištrina, o vėliau sunaikina fiziškai.

Išsamiau – vaizdo reportaže


Rašyti komentarą...
L
Laurynas
2011-05-12 17:32:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne lanksčiuosius, bet kietuosius diskus naikina. lakstieji tai tie kvadratiniai plasmasiniai diskučiai kur į flopiką kišdavosi 1,44mb standartinės talpos.
Atsakyti
0

A
Amdrius
2011-05-12 18:04:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lankstieji diskai - tai Vinilo plokštelės, jei kam rūpi tikslumas. Google modernizuojasi ir senas ploksteles palaipsniui keicia naujomis, LP modelio (Long Play verciasi - Ilgauskas Žaidzia, IŽ) Ne į temą, bet IŽ Planeta Sport kažkada buvo superinis baikas. Giliai širdy jaučiu, kad kažkq svarbaus praleidau...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų