„Huawei Watch GT 2 Pro“ apžvalga
6

Galbūt tai ir nėra plačiai žinomas faktas, bet pasirodžius pirmiesiems rankiniams laikrodžiams, pirmiausiai tai buvo būtent moterų aksesuaras. Iki pat ankstyvosios XX a. pradžios vyrai nesisegė laikrodžių ant riešų, nes jie visą laiką naudodavosi įprastais kišeniniais laikrodžiais, prisegamais prie kelnių grandinėle. Šiandien matome, kad situacija gerokai pasikeitusi ir rankinis laikrodis yra tapęs neatsiejama vyrų stiliaus bei mados dalimi. Dabar nešiodamas ant savo riešo naujausią vyrams skirtą išmanųjį laikrodį „Huawei Watch GT2 Pro“, galiu tvirtai pasakyti, kad ši situacija greitu metu tikrai nesikeis. 

REKLAMA

Grįžtant prie XX a. pradžios, tuomet vyrus laikrodžius ant riešo nešioti privertė karas – reikėjo, kad laikrodis laikytųsi patogiau, nepasimestų ir būtų praktiškesnis. Tuo metu šiandien laikrodžio nenusisegti vyrus skatina daugybė išmaniojo laikrodžio funkcijų, galimybė nuolat gauti individualius sveikatos duomenis ir šiuolaikiškas stilius. Būtent tai savyje talpina naujasis „Huawei Watch GT2 Pro“, kuris pretenduoja tapti geriausiu vyro palydovu ne tik išbėgus pabėgioti, bet ir susiruošus į pokylį ar svarbų darbinį susitikimą. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Huawei Watch GT 2 Pro“ apžvalga

Elegantiškas, bet tvirtas 

Perfrazavus gerai žinomą posakį – išmanųjį laikrodį pagal išvaizdą sutinkame, o pagal funkcijas palydime. Tik šiuo atveju svarbu pastebėti, kad pirmasis įspūdis apie „Watch GT2 Pro“ taip pat yra labai geras. Šis laikrodis pasižymi itin aukštos kokybės medžiagomis: atspariu dėvėjimui safyro stiklu ir titano korpusu. Taip pat šį laikrodį itin patogu nešioti ant riešo, nes jis turi blizgią ir odos nedirginančią keraminę nugarėlę. Be to, kaip atrodys laikrodis didele dalimi priklauso ir nuo paties vartotojo – čia galime patys rinktis iš daugiau nei 200 skirtingų ciferblato dizainų. Taigi, netgi kiekvieną dieną galime pasikeisti ir matyti vis kitokį ciferblatą. Nepaisant to, kad jie skirtingi, visuose sumaniai išdėstyti svarbiausi duomenys, kurių mums gali prireikti vos užmetus žvilgsnį į ciferblatą. 

Padės atskleisti potencialą sportuojantiems 

Nuo pat pirmųjų išmaniųjų laikrodžių pasirodymo jie buvo itin pamėgti sportuojančių ar aktyviai judančių. Todėl laikrodžių kūrėjai kasmet neriasi iš kailio tam, kad pasiūlytų vis naujesnių ar modernesnių funkcijų naudotojams. Stebėtina, bet naujasis „Huawei“ laikrodis „Watch GT2 Pro“ šią kartelę sugeba pakelti dar aukščiau. Pavyzdžiui, laikrodis pateikia išsamius duomenis slidinėjantiems ar mėgstantiems snieglenčių sportą – širdies ritmas, vidutinis greitis, maksimalus nuolydis, trasa ir atstumas lygumų slidinėjimui. Be to, galimi garsiniai pranešimai, jei laikrodžio fiksuojami duomenys viršija įprastą greitį. Taip pat nustebti turėtų golfo mėgėjai, nes „Watch GT2 Pro“ turi visiškai naują golfo režimą. Jis gali išmaniai analizuoti jūsų laikyseną bei pateikti duomenų, kaip pagerinti jūsų smūgius golfo lazda. Šis laikrodis taps lyg asmeniniu golfo treneriu ant jūsų riešo. 

REKLAMA

Dideliu iššūkiu treniruojantis ar aktyviai judant lauke tampa tikslus progreso sekimas. Su „Watch GT2 Pro“ šis rūpestis taip pat tampa vakarykšte problema, nes išmanusis laikrodis geba tiksliai sekti virš 100 skirtingų treniruočių režimų bei stebėti jų duomenis. Mėgstantiems bėgioti, laikrodis gali pasiūlyti daugiau nei 10 bėgimo kursų su balso instrukcijomis, kurios padės pasiekti geresnių rezultatų ar nepervargti. Patogu ir tai, kad nereikia papildomai rūpintis treniruočių režimų aktyvavimu – pradėjus judėti, laikrodis pats automatiškai atpažįsta 6 treniruočių režimus ir pradeda sekti jūsų treniruotes. Galiausiai, „VO2max“ funkcija seka maksimalų deguonies suvartojimo greitį, todėl geriausiai atspindės mūsų ištvermę treniruočių metu. 

Svarbiausi sveikatos duomenys ant mūsų riešo 

Nuolatinis savo sveikatos stebėjimas šiuolaikiniam žmogui yra vienas aktualiausių dalykų. „Watch GT2 Pro“ tai leidžia daryti patogiai ir išmaniai: patobulinti šviesos diodai bei aukščiausios kokybės išorinis stiklas gale bendradarbiauja su dirbtinio intelekto algoritmu, kuris tiksliai matuoja mūsų širdies ritmą ir jį analizuoja. Taip pat laikrodis bet kuriuo metu leidžia nustatyti ir deguonies kiekį kraujyje – nesvarbu, ar tuo metu dirbame, ilsimės ar, pavyzdžiui, lipame į kalną. Be to, „Huawei TruSeen 4.0+“ funkcija nuolat preciziškai stebi mūsų širdies ritmą ir, prireikus, pateikia įspėjimus, jei mūsų pulsas šokteli ar nukrenta žemiau normos ribos. 

Mokslu grįstas miego stebėjimas 

Naujasis „Huawei“ laikrodis pasižymi ir funkcija „TruSleep 2.0“. Ji leidžia laikrodžiui moksliškai sekti ir diagnozuoti 6 dažniausiai pasitaikančius miego sutrikimus. Kartu laikrodis gali pateikti individualius pasiūlymus vartotojui tam, kad jo poilsis taptų kokybiškesnis. Vartotojui miegant, „Watch GT2 Pro“ toliau stebi širdies ritmą, analizuoja kvėpavimą ir atsibudus pateikia įvertinimą, kuris atspindi bendrą mūsų miego kokybę. Natūralu, kad didelis darbo krūvis bei greitas gyvenimo tempas verčia jausti nuolatinį spaudimą ar stresą. Kovoti su tuo padės „Huawei TruRelax“ technologija, kuri vartotojui individualiai pagal jo patiriamą stresą pasiūlys kvėpavimo treniruotes ir kitus patarimus. 

REKLAMA

Laikrodis, kuriuo beveik nereikia rūpintis 

Šiuolaikinis išmanusis laikrodis yra ir toks, kuris maksimaliai pasirūpina mumis ir reikalauja minimalios priežiūros pats. Būtent toks ir yra naujasis „Watch GT2 Pro“. Pavyzdžiui, šis laikrodis net iki 2 savaičių po įkrovimo laikančią bateriją. Netgi pakrovus laikrodį vos 5 minutes, naudojant belaidžio greito įkrovimo funkciją, galėsime naudotis juo iki 10 valandų. Jeigu po ranka neturime jokių įkroviklių, laikrodis palaiko ir atvirkštinį įkrovimą, kai galime jį įkrauti tiesiog iš telefono. 

Naujojo laikrodžio funkcijų ar išskirtinumų galima būtų įvardinti ir daugiau, bet paliksiu malonumą atrasti juos patiems. Tik vienas dalykas aiškus jau dabar – XX a. pradžioje vyrus laikrodžius ant riešo nešioti privertė karas, o šiandien – stilius, patogumus ir technologinė pažanga. Labiau kyla klausimas, kaip galima laikrodžio nenešioti, kai šiandien „Watch GT2 Pro“ yra ir išmanusis miego stebėtojas, ir individualus treneris, ir išskirtinis aksesuaras, derantis prie įvairaus stiliaus?


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų