huawei watch gt2 pro

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „huawei watch gt2 pro“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „huawei watch gt2 pro“.
REKLAMA
Kodėl išmanieji laikrodžiai yra vieni pažangiausių įrenginių šiais laikais?  Kodėl išmanieji laikrodžiai yra vieni pažangiausių įrenginių šiais laikais?

Kodėl išmanieji laikrodžiai yra vieni pažangiausių įrenginių šiais laikais?

Visais laikais riešo laikrodžiai laikyti prabangiu ir pažangiu aksesuaru, nes jiems sukurti reikėjo daug kruopštaus, atsakingo ir meistriško darbo, norint, kad šie ne tik atrodytų gražiai, bet ir kokybiškai veiktų. Įdomu, kad šiandien, kai įprastus laikrodžius ant riešų keičia išmanieji, pastarieji vis tiek išlaiko šį statusą ir taip pat laikomi vienais pažangiausių įrenginių rinkoje.
2020-10-15
REKLAMA
Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių  Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Tarp mados ir technologijų – daugiau bendro, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtent tai puikiai atsiskleidžia ir naujausiame dizainerio, mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjo Roberto Kalinkino ir technologijų kompanijos „Huawei“ bendrame projekte – mados kapsulėje vyrams. Šios kapsulės centre – pačios technologijos ir vis spartėjantis gyvenimo ritmas.
2020-10-01
REKLAMA
„Huawei Watch GT 2 Pro“ apžvalga  „Huawei Watch GT 2 Pro“ apžvalga

Kas privertė vyrus nešioti laikrodžius ant riešo? „Huawei Watch GT 2 Pro“ apžvalga

Šarūnas Urbonas, „Huawei“ produktų vadovas Lietuvoje Galbūt tai ir nėra plačiai žinomas faktas, bet pasirodžius pirmiesiems rankiniams laikrodžiams, pirmiausiai tai buvo būtent moterų aksesuaras. Iki pat ankstyvosios XX a. pradžios vyrai nesisegė laikrodžių ant riešų, nes jie visą laiką naudodavosi įprastais kišeniniais laikrodžiais, prisegamais prie kelnių grandinėle. Šiandien matome, kad situacija gerokai pasikeitusi ir rankinis laikrodis yra tapęs neatsiejama vyrų stiliaus bei mados dalimi.
2020-09-30
Į viršų