Nauji žaislai vyrams: technologijos žada kitokius potyrius

5G technologijos atėjimas reiškia ne tik nepriekaištingą vaizdo ir televizijos transliavimą telefonu ar bepiločių automobilių eros pradžią. Atėjusios naujos interneto ir duomenų perdavimo technologijos pakeis ir sekso žaislų industriją. Ateityje žadamos virtualios orgijos ar „išdykavimai su baldais“.

asociatyvi nuotr. (nuotr. 123rf.com)
7

Anksčiau jau buvo skelbta apie itin tikroviškų sekso robotų atsiradimą, apie vibratorius, kurie veikia, atsižvelgdami į vartotojų „Spotify“ grojaraštį, yra net „Alexa“ valdomi žaislai suaugusiems.

Sekso industrijos atstovai džiūgauja – kartu su 5G internetu ir jos sparta bus galima kurti ir dar labiau pažengusius sekso žaisliukus.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sekso žaislų paroda

Pavyzdžiui, oralinio sekso aparatas, kurį apmoko dirbtinis intelektas (artificial intelligence, AI). Tūkstančius minučių pornografinių filmų ir dešimtis tūkstančių nuotraukų „peržiūrėjęs“ AI geba preciziškai atkartoti filmuose išvystus vaizdus, žada gamintojai. Vartotojui pateikiami net 10 oralinio sekso variantai, o pats gaminys iš būsimų pirkėjų surinko beveik pusę milijono dolerių.

Žada absoliučiai tikrus pojūčius

Brianas Sloanas, „Autoblow“ masturbatoriaus kūrėjas „The Sun“ papasakojo, kodėl spartus ir nestringantis interneto ryšys yra svarbus virtualaus sekso technologijoms: „Vartotojai nepatirs delsimų, kuomet jausmai iš pirminio šaltinio bus perduodami vyrų peniams per įrenginius, tokius kaip „Autoblow“. Pojūčiai bus absoliučiai tikri, ypač jeigu sujungsite tai su virtualios realybės akiniais“.

REKLAMA

„Jeigu vyras naudos automatinio oralinio sekso įrangos sinchronizavimą su vaizdu, tai kiekvienas net ir sekundinis uždelsimas sugadins potyrius, kurie taps ne seksualūs bet įkyrūs ir neleis patirti realybės pojūčio“, – sekso žaislų veikimo subtilybes aiškino išradėjas.

Vienas iš pagrindinių 5G technologijos privalumų yra būtent ne didžiulė sparta, o itin maža delsimo (angl. Latency) tikimybė. Pirmiausia iš to naudą pajaus internetinių žaidimų fanai, kuriems kiekviena prarasta sekundės dalis gali reikšti pralaimėjimą. Laimės ir sekso industrija, kurioje vartotojo poreikių tenkinimui ir duomenų sinchronizavimui interneto sparta taip pat yra itin svarbi.

Sekso orgijos. Virtualioje realybėje

B. Sloanas taip pat tiki, kad 5G technologijų sekso žaislai taps tokie „realūs“, kad „pakeis prostitucijos teisines ribas ir suvokimą“.

„Aš manau, kad mes tikrai išvysime kiekvienam suaugusiam prieinamas sekso orgijas“, – aiškina B. Sloanas.


Rašyti komentarą...
T
Tau
2019-08-15 00:43:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai toks netikelis, tai kam jam duoti? Nebent i snuki :) Visvien zinai, kad bus ne seksas, o kosmaras. Dziaukis savo gumine moterim, liurbi.
Atsakyti
0

A
2019-08-14 23:04:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai va ir nereikės moterų. Kurios laužosi ir vaidiną sunkiai prieinamas.
Atsakyti
-2

r
rasa
2019-08-14 23:13:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paistalai tikros moters niekas neatstosir dar labai seksualios
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų