Žvilgsnis į savaitgalio orus: sinoptikų prognozės – nedžiuginančios

Lietuvoje ketvirtadienį buvo debesuoti su pragiedruliais, tačiau šviesūs orai, vietomis palijo. Ketvirtadienį atsiradę lietaus debesys vakare tirps, vėliau naktį lyti neturėtų. Penktadienį debesys danguje ims augti vėl. Vietomis palis, kai kur su perkūnija. Galima ir kruša. Savaitgalį palaipsniui vės, todėl itin karštos vasaros bent kol kas nebebus.

Po gana šiltos dienos oras neskubės atvėsti, todėl paryčiais ir vėl bus apie 12–14 laipsnių šilumos, šalies vakaruose 10–12 laipsnių. Penktadienį oras lengvai šils iki 24–25, vietomis 27 laipsnių, tiktai prie jūros bus 20–21 laipsnis šilumos.

„Kitaip tariant, ir penktadienį Lietuvoje bus puiki vasara. Šį vakarą kai kur palis, galbūt su perkūnija, bet vėliau giedrysis. Gali suboluoti rūkas. Dieną daug kur trumpai palis, galima perkūnija ir kruša. Naktį vyraus 12–14, dieną šils iki 24–25, vietomis 27 laipsnių šilumos“, – pasakojo sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienį orus Lietuvoje lems iš vakarų priartėsiantis ciklonas. Naktį vėl kai kur palis, galima perkūnija, o dieną iš vakarų atplauks lietaus debesys. Pradedant pajūriu pradės lyti, iki vakaro lietus pasieks ir rytinę šalies dalį. Naktis dar tokia pat šilta, paryčiais vyraus 12–14 laipsnių, dieną šalies rytuose šils iki 23–25, vakaruose, kur lyti pradės anksčiau, bus tik apie 17–19 laipsnių šilumos.

Sekmadienį daug kur palis, dieną dažnai ir su perkūnija. Bus vėsiau: naktį vyraus 11–13, dieną 19–21 laipsnis šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų