Žolininkė A. Karaliūnaitė: sąmoningumas gali išgydyti visas ligas

Dainininkės Gintarės Karaliūnaitės mama bei viena žinomiausių šalies žolininkių Adelė Karaliūnaitė teigia, kad kiekvienas žmogus gali išsigydyti jį kamuojančias ligas, tačiau tam būtinas sąmoningas sveikos gyvensenos puoselėjimas. „Tereikia atsigręžti į gamtą ir vartoti tai, kas yra natūralu beisveika“, – kalbėjo šį šeštadienį prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ vyksiančioje „Sveikoje mugėje“ paskaitą apie sveikatą bei ligų gydymą skaitysianti žolininkė.

Pasak Adelės Karaliūnaitės, kad ir kaip sveikai gyventume, turime žinoti, ko norime ir dėl ko tai darome. „Pats svarbiausias mūsų kūnui yra sveikas maistas ir švarus vanduo, tačiau galime vartoti ir augalus, turinčius vertingų mineralinių medžiagų. Paskutiniu metu pastebiu, kad Lietuvos žmonės vis daugiau dėmesio skiria sveikam gyvenimo būdui ir tai mane džiugina. „Sveikos mugės“ metu skaitysiu paskaitą apie dobilo, liepos, kaštono, rūtos, šalpusnio, agurklės, kraujažolės, vaistinės plautės ir daugybės kitų žolelių savybes“,– pasakojo A. Karaliūnaitė.

REKLAMA

„Mūsų kasdien vartojamų produktų bei higienos priemonių sudėtyje galima atrasti sudedamųjų dalių, kurios kenkia sveikatai: skatina odą raukšlėtis, sausėti, pleiskanoti ar net iššaukia alerginę reakciją. Todėl šį šeštadienį mugėje dalyvausiantiems lankytojams žymūs sveikos gyvensenos profesionalai primins, kaip pagerinti savijautą, sustiprinti imuninę sistemą beiišvengti dažnai pasitaikančių ligų“, – sakė renginį „Sveika mugė‘14“ organizuojančios įmonės UAB „Inlinen“ projektų vadovė Meda Kišonė.

Rugsėjo 20 dieną kartu su žolininke Adele Karaliūnaite paskaitas skaitys Aleksandro Stulginskio universiteto Agronomijos fakulteto dekanas ir TV3 laidos „Svajonių sodai“vedėjasViktoras Pranckietis. Klaipėdos valstybinės kolegijos atstotovai visiems „Sveikos mugės“ lankytojams praves specialius jogos užsiėmimus. Renginyje taip pat apsilankys ir Kauno vicemeras bei sveikos gyvensenos šalininkas Stanislovas Buškevičius.

Šį šeštadienį vyksiančiame renginyje „Megos“ lankytojai galės išbandyti natūralios kosmetikos, kūno priežiūros priemones, vitaminus, maisto papildus bei įsigyti natūralių pluoštų drabužių bei aksesuarų. Mugėje apsilankę svečiai taip pat išvys sveiką gyvenimo būdą skatinančių Lietuvos universitetų ir kolegijų pasirodymus, galės apsilankyti poilsio ir seminarų erdvėje – „žalioji oazė“, kurią specialiai šiam renginiui įrengs Rokų medelynas „Želdynėlis“.

„Natūralu, sveika, ekologiška“ – taip skamba pirmą kartą Lietuvoje vykstančio renginio „Sveika mugė‘14“ šūkis, kurį įprasmins vaikų darželių „Stebuklų šalis“ ir „Vaikystės kiemas“ auklėtinių piešiniai, kurie numargins mugės erdves ryškiausiomis spalvomis

„Sveika mugė‘ 2014“ vyks šį šeštadienį nuo 11 iki 19 val. antrajame prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ aukšte įsikūrusioje parodų salėje. Parodos lankymas nemokamas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų