Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sutuoktinę papjauti peiliu arba sukapoti kirviu grasinęs vyras išgirdo teismo verdiktą. Dėl žiaurių grasinimų ir fizinio skausmo sukėlimo, Vilniaus apylinkės teismas vilniečiui Sauliui S. paskyrė 40 parų arešto bausmę.

Sutuoktinę papjauti peiliu arba sukapoti kirviu grasinęs vyras išgirdo teismo verdiktą. Dėl žiaurių grasinimų ir fizinio skausmo sukėlimo, Vilniaus apylinkės teismas vilniečiui Sauliui S. paskyrė 40 parų arešto bausmę.

REKLAMA

Šis įvykis nutiko dar 2020 m. liepos 24-ąją. Namuose, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, konflikto metu Saulius S. iškeikė necenzūriniais žodžiais savo žmoną M. S. Jis tyčia sugriebė moteriai už rankos ir ją apdraskė, tokiais savo veiksmais sukeldamas nukentėjusiajai fizinį skausmą.

Taip pat jis grasino savo žmonai ją papjauti peiliu, užmušti bei sukapoti kirviu. Taip psichologiškai baugindamas moterį sudarė realų ir pakankamą pagrindą bijoti, kad jo grasinimai nužudyti gali būti įvykdyti.

Neigė grasinęs

Kaltinamasis teisiamojo posėdžio metu savo kaltę pripažino tik iš dalies. Jis teigė, kad pripažįsta apsižodžiavęs su sutuoktine ir jai sugriebęs už rankos, tačiau neigė moterį apdraskęs.

REKLAMA

Teisiamasis nepripažino, kad grasino moterį papjauti peiliu, užmušti ar sukapoti kirviu. Jis pasakojo, kad įvykis buvo praeitų metų vasarą, apie pietus.

Vyras buvo apsvaigęs nuo alkoholio. Žmona irgi buvo išgėrusi, nes tokių dalykų, anot jo, nebūtų, jei jie būtų blaivūs.

Saulius S. teigė, kad su žmona kieme susistumdė ir apsižodžiavo. Anot jo, tuo viskas ir baigėsi. Vyras pasakojo, kad buvo išgėręs 1 litrą alaus.

Tada parėjo namo ir prasidėjo konfliktas. Pagarsinus jo parodymus duotus ikiteisminio tyrimo metu, vyras nurodė, kad prašė žmonos atiduoti jo kortelę.

Žmona kortelę atidavė dukrai, nes nenorėjo, kad ja vyras pasinaudotų alui pirkti. Saulius S. dėl tokio žmonos poelgio supyko. Kaltinamasis teigė, kad moterį tik pastūmė.

Teisiamas vyras pasakojo, kad koneveikė žmoną rusiškais keiksmažodžiais. Po to pasišalino iš namų, kad nebūtų didesnio konflikto.

REKLAMA
REKLAMA

Vyras teigė, kad sutuoktinė turi kažkokį pagrindą jį apkalbėti, tačiau, anot jo, nežino kam tokius cirkus reikia krėsti.

Nukentėjusiosios versija

Kaltinamojo sutuoktinė teisme pasakojo, kad pas juos iš ryto atvažiavo dukra. Išgėręs vyras esą grįžęs užsipuolė ją.

Dukra užstojo motiną ir iškvietė policiją. Anot moters, sutuoktinis nuolat puola, kai būna girtas, todėl ji vyro prisibijo.

Moteris teisme pasakojo, kad anksčiau vyras žiauriai smurtaudavo, bet vėliau apsiramino. Dažniausia jis ją užgaulioja visokiais žodžiais.

„Kas 5 minutes mane debile vadina ir visus kitus žmones pravardžiuoja. Pas jį visi debilai. Nenoriu ištarti, kokius žodžius man sakė. Iš „K“, „P“ raidžių, taip pat sakė, kad aš greičiau padvėsčiau“, – liudijo moteris.

Sutuoktinė pripažino, kad vyras kiekvieną dieną geria. Kai iškvietė policiją, vyras paspruko. Kaip paaiškėjo vėliau, jis nusipirko du butelius degtinės. Su alkoholiu pareigūnai jį ir sulaikė.

Moteris pasakojo, kad vyras grasino ją papjauti. Jis sakė, kad jeigu jį nuteis, tai visus nušluos. Pasakė, kad jei jis išeis, tai jų čia nebus. Sakė, kad gaila, jog neturi šautuvo, nes kitaip sušaudytų visus.

REKLAMA
REKLAMA

„Kaip galima tokio žmogaus nebijoti?“, – teisme klausė moteris. Jis grasino, kad jai „galą“ padarys. Sakė, kad „nevaikščios“.

Moteris neabejoja, kad sutuoktinis gali savo grasinimus įvykdyti, nes per daug alkoholio vartoja. Bandė jį koduoti, kreipėsi net į „TV pagalbą“.

Vyras esą buvo sutikęs užsikoduoti. „Kažką reikia su juo daryti. Jis agresyvus. Ant kaimynų, jų šuns rėkia. Jei prigėręs, tai puola iš karto“, – teisme pasakojo moteris.

Anot jos, būdamas blaivus jis yra normalus žmogus. Jis atsikelia ir 10 val. jau būna prie parduotuvės. Nei žodžio jai nesako. Tą dieną tik pamatė, kad jo kuprinės ir dviračio nėra, esą jam tai kaip darbas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų