• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus rajone siautėja automobilių vagys. Per pastarąją savaitę pavogti du prabangūs automobiliai„Porshe“ ir BMW, kurių vertė kartu siekia daugiau nei šimtą tūkstančių eurų.

Vilniaus rajone siautėja automobilių vagys. Per pastarąją savaitę pavogti du prabangūs automobiliai„Porshe“ ir BMW, kurių vertė kartu siekia daugiau nei šimtą tūkstančių eurų.

REKLAMA

Pasak automobilių savininko, žinomo youtuberio, vagys elgėsi itin apgalvotai: garažą, kuriame stovėjo prabangūs automobiliai, ilgapirščiai išpurškė gesinimo putomis, išdaužė elektros skydą, išjungė visas lauko ir vidaus kameras.

Gesinimo putomis ir azotu apipilta garažo spyna, ant grindų išpiltas aliejus – toks vaizdas pasitiko į savo garažą atvykusį Andrejų. Apie pirmą nakties vagys išjungė elektros skydelį, tad nebeveikė visos kameros lauke ir pastate – ilgapirščiai įsilaužė į pastato vidų ir nuvarė du prabangius automobilius.

Mano kameros įrašo su garsu, tai prieš tai, kai dingo visas vaizdas, girdisi garsas, kaip kažkur kažką laužia“, – tikino vyras. 

REKLAMA
REKLAMA

Vagys dirbo apgalvotai

Pasak Andrejaus, vagys dirbo apsukriai, nes iš mažo kambarėlio, kuriame buvo raktai nuo automobilio, vaizdo kameros, dronas ir brangus telefonas, pasiėmė viską, išskyrus mobilųjį, mat vagys suprato, kad taip juos būtų galima susekti.

REKLAMA

O išjungus kameras, per dvi valandas vagims pasisekė iš garažo išvežti du prabangius automobilius – „Porsche Macano“ ir BMW M5.

„Taip pat mes radom vakar šiek tiek informacijos, kad 03:03 „Macanas“ kartu su M5 per tą kelią, kuris yra šalia mūsų, Riešės kelią, o kitas vaizdo įrašas jau yra iš Pilaitės“, – pasakojo automobilių savininikas Andrejus Kazinec.

Vieną automobilį savininkui pavyko atgauti, tai – „Porsche Macano“. Jį rado šalia Pilaitės, mat vagys nepatikrino automobilio būklės ir išvažiavo su automobiliu, kuriame nebuvo tepalo, mat automobilį savininkas remontavo.

REKLAMA
REKLAMA

Salonas – suniokotas

Tiesa, rastas automobilis – suniokotas: salonas apipiltas skysčiais, kuriuos įsibrovėliai rado garaže, išlupti automobilio žibintai. Vieno žibinto kaina siekia virš 1,5 tūkst. eurų, vagys pavogė ir ratlankių komplektą.

„Kai mašiną rado, ji buvo visa užpurkšta putomis, aš spėju, tam, kad paslėptų pėdsakus, kad nerastų, kas vairavo tą automobilį, kadangi vagys nesitikėjo, kad ši mašina sustos vidury kelio. Šitą automobilį išvis galėjo labai paprastai kažkur pastatyt ir nieko nerasi, nes nėra nei valstybinių, nieko, o šalia stovėjo kitas „Macanas“, nuo jo nuėmė numerius ir uždėjo ant šito“, – paaiškino A. Kazinec.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kol kas automobilio savininkui nepasisekė rasti antrojo automobilio BMW M5. Vyksta tyrimas. Iš paskutinių duomenų yra aišku, kad automobiliai važiavo kartu, bet Pilaitėje jų keliai išsiskyrė.

Pavasarį vagysčių daugėja 

Pasak policijos, pavasarį daugėja ir automobilių dalių vagysčių. Tiesa, dažnai vagys nusitaiko ne tik į automobilių dalis bet ir į salone paliktus brangius daiktus. Pasak Kauno Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimų valdybos viršininko Aleksejus Gubenko, su automobilių dalių vagystėmis kas mėnesį susiduria bent keletas Lietuvos gyventojų.

REKLAMA

„Jeigu kalbam apie pagrindines automobilio dalis, tai būtų vairai, spidometrai, oro pagalvės, žibintai“, – vardijo jis. 

Skaičuojama, kad vidutinė ilgapirščių padaryta žala siekia apie 2,5 tūkst. eurų. Šiais metais policija jau yra užfiksavusi daugiau kaip 64 automobilių vagystes, kai pernai tuo pačiu laikotarpiu jų buvo 48.

Daugiau apie tai – aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

Ruskiai darbuojasi
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų