• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Remigijus Žemaitaitis, ta proga, kad kandidatuoja į prezidentus, parodė viską, ką tik gali. Deklaravosi namais, augintiniais, vaikais ir, svarbiausia, savo žmona Živile.

Remigijus Žemaitaitis, ta proga, kad kandidatuoja į prezidentus, parodė viską, ką tik gali. Deklaravosi namais, augintiniais, vaikais ir, svarbiausia, savo žmona Živile.

REKLAMA

Remigijus, kaip žinia, nelabai laiko liežuvį už dantų, todėl dabar turi problemų. Už tai, kad viešai taškėsi antisemitiniais pareiškimais, gali sulaukti apkaltos ir po jos būti išspirtas iš Seimo. Bet toks scenarijus visai patiktų  žmonai Živilei, kuri tikisi, kad tada jos vyras daugiau laiko leistų namuose.

Aštrus ir Seime, ir šeimoje

„Jis pasako daug, aštriai, bet toks jis yra, mes jį šeimoje priimam tokį, koks jis yra, jo dažai nebūna, vaikams jis yra labai griežtas, aš jam kartais sakau, gal tu gali švelniau, maloniau, bet jis sako, gi tu žinai, kad aš ne toks“, – apie vyrą kalbėjo Živilė Žemaitienė.

Žemaitaitis namuose – retas svečias, todėl čia visus namų kampus prižiūri jo sutuoktinė, kuri rūpinasi vaikais, augintiniais ir visa šeimos buitimi.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau, kai Žemaitaitis grįžta, jis diriguoja visam paradui. Žmonos net neįleidžia į virtuvę. Pats kepa vištas, elnius, kugelius ir kitus patiekalus.

REKLAMA

Kandidato į prezidentus šeima maitinasi iš gamtos, tiesiogine to žodžio prasme. Remigijus – medžiotojas, grybautojas, žvejys, sodininkas ir daržininkas. Todėl Žemaitaičių lėkštėse nebūna produktų, kurie pardavinėjami maisto prekių parduotuvėse.

Žemaitaičiai augina dar vieną šeimos narį – Veimaranerių veislės šunį vardu Kalipsas. Nors šuo yra medžioklinis, bet puikiai atlieka savo pareigas ir namuose. Lyg koks sanitaras.

REKLAMA
REKLAMA

„Jis labai ramus, tik žmonos batus griaužia, bet mano negriaužia, į lovą nelenda, televizoriaus kokius 4 pultelius yra sugriaužęs“, – vardino R. Žemaitaitis.

Bet per bendrą buitį, vaikus, augintinius ir kitus rūpesčius labai svarbu kūrenti šeimos židinį. Ne tik bulviniais blynais ir gardžiais patiekalais, bet ir romantika bei dėmesiu.

„Jis makaronų nekabins, bet niekada nepamirš gimtadienių, vestuvių metinių, švenčių, visada parveš kokią apgalvotą dovaną, dėl gėlių, tai nėra ten dažnai“, – atviravo Ž. Žemaitienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dar viena vieta, kur galima rasti Žemaitaitį – pirtis. Plaktis vantomis ir po pasipėrimo paimti burnelę žemaitiškos stipriosios – Remigijaus hobis.

„Baigus pirtį reikia visada samagono tokio gero, stipraus su kokiu česnaku ar kedro riešutais“, – tikino jis.

Vienas turtingiausių

Žemaitaitis – vienas turtingiausių kandidatų į prezidentus. Politikas banko sąskaitose laiko virš 220 tūkst. eurų ir turi sukaupęs meno bei kitokių vertingų daiktų už 173 tūkst. eurų.

REKLAMA

Politikas turi deklaravęs įvairaus nekilnojamojo turto dar už 300 tūkst. eurų. Vien ko vertas šalia Neries upės stovintis namas, kurio vertė – arti milijono.

Kandidatas į prezidentus turi dar vieną fazendą – Ispanijoje, tai, kai tik turi progą, lekia pasipleškinti po ispaniška saule ir atsipūsti nuo visų rūpesčių.

Bet Žemaitaitis dievagojasi, kad laimė ne piniguose, o vertybėse ir šeimoje. Tai Remigijui visai neseniai teko išgyventi pačiam, kai jis neteko savo mamos.

REKLAMA

„Mano mama mirė nuo kovido, o buvo labai turtinga moteris. Kai ateina liga, už tuos pinigus nieko nenusipirksi. – Apie mamą sunku kalbėti? – Jo, buvo didelis ryšys, nesvarbu, ar mama, ar tėvas, kol netenki, tol nesupranti, o kai netenki, tada pradedi vertinti, ko nepasakei, ko neišgirdai ir tada supranti, kad tas gyvenimas yra be proto trumpas“, – graudindamasis kalbėjo R. Žemaitaitis.

Tokie tie politikai, atrodo tokie pat žmonės, kaip ir mes visi, tik gaila, kad per visus politinius manevrus, pažadus ir kovas, pameta galvas, prižada visko, dažniausiai neištęsi, o tada laukia kitų rinkimų, kad ir vėl žadėtų ir pūstų miglą į akis.

Laidą „TOP 3“ žiūrėkite pirmadieniais–ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TOP 3“.

tv3.lt

Vienas iš rimčiausių kandidatų, sėkmės!
Taip, gyvenimas trumpas.
Taip, gyvenimas trumpas.
Ir dar jį ėda valdžia ir valstybė, kuri neatrodo teisinė. Kiek reikia turėti svaikatos, vidinės stiprybės, jei tave krato laikas nuo laiko vėl ir vėl. Dar nepribaigti Žemaitaitis, Gražulis ir aibė kitų, bet nemato savu, iššvaisčiusių milijonus. Nei kiek nesiskiria nuo putinistinio rėžimo. Reikia turėti šuniškos kantrybės kad tavęs nepribaigtų arba pats save nuvestumei į nežinią.
Kada taip pavarysite ant gabrio, vytauto, uzingrido , gitano ir visų kitų pažadų, kurie prisižadejo kalnus gėrybių o padarė kalnus blogybių !?? Apie Žemaitaitį jūs patylėkite, jis dar neprižadejo ir nedirbo. Pavarė čia kiaulės akys tv3
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų