Vytautas Landsbergis: Lietuvoje yra begalė nepasitikėjimo, apgaudinėjimo ir sukčiavimo

„Seimo rinkimai yra pasitikrinimas partijoms ir proga pagerinti padėtį Lietuvoje“, – apie artėjančius Seimo rinkimus naujienų portalui tv3.lt sako pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovas, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionys demokratai (TS–LKD) garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis.

18

Pokalbį apie artėjančius Seimo rinkimus profesorius Vytautas Landsbergis pradeda nuo problemos: Lietuvoje yra daug negero, o rinkimai yra proga viską pakeisti.

„Lietuvoje yra begalė nepasitikėjimo, apgaudinėjimo, gudravimo, sukčiavimo. Lietuvai reikia daugiau tikėjimo, nuoširdumo, sąžiningumo“, – teigia profesorius. Jo nuomone rinkimai yra vienas iš būdų, kaip šią situaciją reikėtų pakeisti.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TS-LKD suvažiavimas

Komentuodamas galimus rinkimų rezultatus, profesorius sako negalintis nuspėti, kas gaus daugiausiai mandatų Seime.

„Viskas priklauso nuo visuomenės. Partijos ruošiasi, dabar ateina patikrinimas ir pamatysim, kiek žmonės turi nuovokos, kuri atitinka partijų programas, tikėjimą, vertybes“, – komentuoja V. Landsbergis.

Paklaustas, kokio rezultato tikisi TS–LKD partijai, V. Landsbergis nukerta: rezultatai iš esmės nėra svarbūs geriems darbams daryti.

„Kaip bus, taip pamatysim. Dabar gali dirbti ir opozicijoj nenukabinęs nosies ir daryt, ką gali, ruoštis ateičiai. Mes ruošėmės, norėtųsi, kad partija turėtų įgaliojimą daryti tai, ką yra numačiusi, bet čia nuo žmonių priklauso“, – sako profesorius.

V. Landsbergis sako besitikintis, kad šie rinkimai Lietuvai duos daug gero. 

„Bendruose santykiuose, žmonių santykiuose reikia daugiau tikėjimo, noro dirbti, niekur nebėgti, pačioj Lietuvoj daryti geriau. Tai aš tikiuosi, kad šie rinkimai sustiprins tą jausmą, tikėjimą ir norą dirbti Lietuvai“, – kalba profesorius.

Seimo rinkimai šiemet vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
h
hhh
2020-09-12 14:50:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
visi sukčiai nukreipdami dėmesį nuo savęs,kitus kaltina.
Atsakyti
-8

S
SS
2020-09-12 14:48:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pažiūrėk i veidrodi.
Atsakyti
-10

P
Piktas
2020-09-12 15:13:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam šnekėt,o pačiam patylėt reikėtų..
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (96)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų