Antradienį premjeras, vidaus ir užsienio reikalų ministrai apsilankė Norviliškėse, kur rugpjūčio 24—26 dienomis vyks tarptautinis muzikos festivalis „Būkime kartu“.

Ministro pirmininko Gedimino Kirkilo iniciatyva šiandien Norviliškėse lankėsi vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys, užsienio reikalų ministras Petras Vaitekūnas ir kt. Pareigūnai, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

Išvažiuojamojo pasitarimo metu buvo aptartas pasirengimas tarptautiniam muzikos festivaliui "Būkime kartu". Festivalis "Būkime kartu" organizuojamas prie pat Lietuvos – Baltarusijos sienos. Renginyje, kuris truks 3 dienas, tikimasi sulaukti apie 15 tūkstančių dalyvių. Jų saugumui užtikrinti būtina atsakingai pasirengti, imtis papildomų saugumo priemonių, pasitelkti papildomas pareigūnų pajėgas.

Kartu su Ministru Pirmininku buvo apžiūrėta teritorija, susipažinta su festivalio organizavimo planu. Ministras Raimondas Šukys bei atsakingi Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, Šalčininkų rajono policijos komisariato vadovai Ministrui Pirmininkui pristatė Vidaus reikalų ministerijos ir jai pavaldžių institucijų numatomas įgyvendinti papildomas saugumo priemones.

Atsižvelgiant į tai, kad festivalis vyks pasienio zonoje, kurioje galioja pasienio režimas, vidaus reikalų ministro įsakymu buvo sudaryta VRM darbo grupė renginio pasirengimui koordinuoti. Darbo grupę sudaro Valstybės sienos apsaugos, Viešojo saugumo tarnybos prie VRM, Policijos, Priešgaisrinės apsaugos departamentų prie VRM pareigūnai. Darbo grupei vadovaus Vidaus reikalų ministerijos sekretorius Stanislovas Liutkevičius.

Vidaus reikalų ministerija kreipėsi į Vyriausybę dėl papildomų lėšų skyrimo iš Vyriausybės rezervo festivalio "Būkime kartu" viešojo saugumo priemonių užtikrinimui. Pasitarimo metu premjeras buvo patikintas, kad Vidaus reikalų ministerija ir jai pavaldžios institucijos padarys viską, kad renginio metu būtų išvengta incidentų bei būtų užtikrintas šventės dalyvių, visuomenės, taip pat ir sienos saugumas.


Rašyti komentarą...
k
kaip grazu
2007-06-26 15:57:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panasu i dideli dideli ir plona muilo burbula sis renginys. Mitas, kazkokios grupes, beje iki sios dienos nezinomos koncertuos, veliau pati ideja – bukime kartu. Kaip saunu... net verkti norisi. O is viso sio burbulo bus eilinis koncertas su daug girtu paaugliu, is kuriu organizatoriai mels paskutinius ju teveliu centus. O veliau jie apimti alkocholines ekstazes linksminsis, vems, miegos patvoryje. Veliau zinoma bus daug suzeistu, daug apsinuodijimu ir viso kito „gerio“
Aisku geriau negu nieko, bet gerbemieji kam darytis reklama pasitelkus eilini muzikini festivali?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų