Rašyti komentarą...
tikriausiai trečias toj lovoj buvai, kad tokios tikslios žinios.jei ne, tai nekledėk
pataria VO " Gelbekit vaikus" nepersti ii tvenkini, nes isbaidys karosus ir toliau tarnauti Garliavos gaujai , pakelus ikainius- kiekvienam degradui tebus patvoryje mokama ne po 20 litu o po 30. Beje patariame VO tureti bent 2 narius!
h ttp://ekspertai.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=1725:kvietimas-taikiam-visuotiniam-pilietiniam-pasipriesinimui&catid=35:k-xxx&Itemid=71
Prieš dvejus metus atliktas tarnybinis patikrinimas nustatė, kad Panemunės policijos komisariato pareigūnai iš pat pradžių neteisėtai išdavė pažymą dėl tvirkinimo mergaitės tėvui, kuris siekė atsiimti savo vaiką iš jį palikusios sugyventinės. Būtent remdamasis šia pažyma po penkių dienų teismas apribojo motinos valdžią. Komisariato viršininko ir tyrėjos bylą teismas iš esmės pradėjo nagrinėti tik dabar.
Verta susimastyti. Manau, kad sveiko proto žmonės supranta, kad mergaitę negalėjo tvirkinti nei vienas svetimas vyras. Kas prasidės su gerai žinomu Garliavos nusikaltėlių vadeivos dukterim, juo labiau teisėjai, patarėjai. Tą darė tik tikras tėvas. Senė kėdė pati sakė, kad mergaitė pusę metų miegojo su tėvu vienoje lovoje. Toks žmogus kaip Kedys nieko nemylėjo išskyrus save. Priklausomas nuo narkotikų, alkoholio ir sekso tvirkino jis mergaitę, gulėdamas vienoje lovoje, tuo pačiu ir keršydamas Laimai. Kai mergaitė pradėjo kartoti išmoktas pamokas, jis išsigando, pradėjo mėtyti pėdas, reikėjo mergaitę priversti galvoti, kad tai darė kiti. Todėl pedofiliški kliedesiai jai buvo kalami ir tebekalami jai į galvą, kad ji visai išprotėtų. Todėl ji niekur neišleidžiama ir kedžiai geriau patys padvės ar nužudys mergaitę nei ją paleis į laisvę. Turėtų būti gėda tiems violetiniams patvoriniams, buduliams, kad dėl kąsnio numesto Venckienės negaila jiems mažos mergaitės ir kaip alkanų šakalų gauja trokšta kraujo.
Pedofilams reikia Deimanteles
Pedofilams reikia Deimanteles
Kalti šitie veikejai:

1. R A- Rimas Andrikis (advokatas),
2. G L- Giršas Leichteris (advokatas),
3. Č J- Česlovas Jokubauskas (LAT teisėjas),
4. A A- Armanas Abramavičius (LAT teisėjas),
5. R V - Romualdas Vaišnoras (teisininkas, laikinai ėjęs VSD vadovo pareigas),
6. V V- Virgilijus Valančius (LVAT teisėjas),
7. A S- Aloyzas Sakalas (politikas),
8. A S- Arvydas Sadeckas (politikas),
9. L J- Linas Jurgelaitis (VSD),
10. A M- Aidis Mieželis (VSD),
11. D B- Darius Balčiūnas (STT Šiaulių valdybos viršininkas)
Agentūra VBS ką tik pranešė:
Agentūra VBS ką tik pranešė:
Prieš valandą patikimiausia Lietuvoje agentūra VBS pranešė eilę paskutinių balandžio pirmos dienos sensacijų:

1) Prezidentė Grybauskaitė paskelbė , jog užgraužta sąžinės, pradės vykdyti prieš kelis metus duotą inauguracinėję kalboje pasižadėjimą ,,nuolat esminiais šalies gyvenimo klausimais tartis su pilietiniais judėjimais ir NVO " ir pradžiai, balandžio antros dienos ryte , kviečia Konfederacijos LJDJ, NDJ, Kauno JDJ ir judėjimo ,,Drąsiaus kelias" atstovus maldos pusryčiams.. Pokalbio tema :
Kodėl ,,suklaidinta pilietinė visuomenė" nori jos patikimiausių favoritų - D. Valio, G.Kryževičiaus, G. Grinos ir J.Markevičiaus ,,galvų"?

2) D. Valio atstovė spaudai pranešė ,kad balandžio trečios dienos ryte , tik pabudęs, generalinis prokuroras negers kavos , bet ,užsidaręs tualete, garsiai prieš veidrodį paskelbs įtarimus L. Stankūnaitei... Po to iškart paskambins į prezidentūrą ir VSD ir atsiprašęs už šitą kraupų savo poelgį tualete, paklaus , ar po šitos baisios klaidos jis vis dar turi prezidentės ir Ko pasitikėjimą ir ar gali likti savo poste...

3) Premjeras V. Kubilius paskelbė, jog jo partijos frakcija , atsižvelgdama į pilietinės visuomenės norą, inicijuos referendumą dėl naujos atominės elektrinės statybos

4) Socdemų lyderis A. Butkevičius pareiškė ,jog partija viešai atsiprašo Tautos už V. Andriukaičio frakcijos vardu 29 d. pateiktą siūlymą Seimui nediskutuoti dėl smurto Garliavoje ir teigė , jog frakcija balandžio trečią pateks atvirkštinį pasiūlymą- partija pasiūlys Seimo balsavimui rezoliuciją, smerkiančią prievartą prieš Lietuvos mergaitę ..

5) Tautos vienybės sąjungos partijos pirmininkas A.Matulevičius , sugraudintas įtaigių visuomenininko A. Guogos pamokymų apie tai , kad partiniams ,kaip ir bet kam, nedera dergti , šmeižti ir skaldyti visuomenininkų ir vėl mojuojant rausvoka kuoka brautis prie Seimo lovio, nusprendė atgailos vardan nebesibrauti Seiman .Vietoje to, kartu kartu su A.Januška, ir V.Uspaskich stos į Kėdainiuose , už ,,valstybininkų" lėšas pastatytą naują vyrų vienuolyną ir mels Lietuvai darnos ir Viešpaties palaimos..
Taipogi rinkėjams atsisveikinimui, prieš užsidarant vienuolyne, pažadėjo , jog savo asmenines ir partines lėšas , apimtas kilnaus budistinio nušvitimo , skirs pilietinių NVO televizijos įsteigimui ir Kaune NVO žmonių aptartų šešių teisėsaugos reformų propagavimui..

Kitos geros agentūros VBS (viena boba sakė ..) naujienos pilietinei visuomenei bus paskelbtos ,deja , tik už metų...
Ne tik už sąrašo pavardes, bet ir už tų sąrašinių partijas, nes jie vykdo savo partijos liniją, Tad už juos nei aš, nei mano šeima, artimieji draugai ir pažįstami - NEBALSUOS.
Jau nusirašiau, už kuriuos nebalsuosiu per ateinančius rinkimus.Tai 30 parlamentarų, kurie, matydami kaip mergaitė draskoma to klano ,pabijojo balsuoti už rezoliuciją, kad mergaitės klausimas būtų svarstomas seime.Reiškia dėl jų mes, rinkėjai apsirikome, sekantį kartą tikrai to nebus.Aškalbu apie tuos, kurie seksualiai normalūs.Klausimas, kodėl to sąrašo gale atsidūrė tas neaiškios seksualinės orientacijos tipelis, "atominės elektrinės specialistas, girtuoklis, galimai, narkomanas,Rokas Žilinskas.Turėjo būti pirmas tame sąraše.
Apie kokias valstybės galimybes jūs čia paistote.Yra šalis, užgrobta nusikaltėlių klano, kuris ilgą laiką konkuravo su Daktaro gauja ir "Vilniaus brigada".Dabar ,kai nugalėjo visus konkurentus, neminėsiu smulkesnių,jie pasidarė lyg valstybė valstybėje, apie ką kai kurie politikai jau anksčiau buvo įspėję ,kad tai valstybėje gali nutikti ir dabar akivaizdžiai matosi, kad taip ir yra.Kuo baigsis tų nenaudėlių valstybės uzurpacija, sunku pasakyti,bet ilgai tai tęstis tikrai, manau, negali, nes liaudis mūsų, nors ir labai kantri ir įbauginta, bet pančiai sutrūks,kai taurė bus perpildyta.Kalėjimų bus per maža, o Sibiro neturime.Kur laikysime juos?
bado akcija prie seimo reikalinga BUTINAI, visi kurie galit ir MYLIT LIETUVA, KUO GREICIAU

Skaitomiausios naujienos
Į viršų