Visą Lietuvą pašiurpinusi istorija tęsiasi: viešinamos dvigubos vaikžudystės detalės

 Šiltnamyje kriminalistai darbavosi kovą: čia kampe atkasus žemes rastas naujagimio kūnelis. Šalį sukrėtusioje byloje aiškėja daugiau detalių: 34-erių moteris savo namų vonioje pagimdė mergytę ir jos kūnelį užkasė šiltnamyje.

Aplinkiniams pastebėjus, kad nėščia buvusi moteris staiga sulyso, kreiptasi į socialinius darbuotojus. Tada ji prisipažino užkasusi vaikelį. Tačiau aiškėja, kad sode slėptas ir dar vienas kraupus radinys: prieš porą metų spalį pagimdyto berniuko kūnelis. Pradėjus pirmąjį tyrimą, moteris bandė perlaidoti kitą savo naujagimį. Abiem kartais skuodiškė vaikų auginti neplanavo, pas gydytojus nesilankė.

Skuodo rajone, atokiame kaime, keturbutyje gyvenančios moters nėštumai griovė skuodiškės gyvenimo planus. Tiesa, kaltinama ji ne nužudymu, o pasikėsinimu nužudyti. Nustatyti mirties aplinkybes pavyko tik šių metų naujagimiui.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Protu nesuvokiama vaikžudystės istorija Jonavoje: aiškėja detalės

Atliekant ikiteisminį tyrimą, buvo suabejota moters psichika: ar taip pasielgti gali sveiko proto žmogus, tačiau ekspertai jokių sutrikimų nenustatė. Moteris kaltę pripažįsta tik iš dalies.

Apie nėštumus esą nežino ir kartu 11 metų gyvenantis vyras. Esą ir ne visi aplinkiniai matė, kad skuodiškė pilnėja: dėl stuburo problemų ji vis nešiodavo specialų veržiantį diržą.

Vyras byloje bus apklausiamas kaip liudytojas, jam jokių įtarimų nereiškiama. O moteriai teks atsakyti už abu naujagimius.

Moteris kartu su vyru augina šešis vaikus nuo 3-ų iki 13 metų. Šeimą dėl socialinių įgūdžių stokos stebi socialiniai darbuotojai. 

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
M
Mama
2017-10-21 21:44:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau sterilizuoti...
Atsakyti
0

M
Mama
2017-10-22 09:51:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš visada stebiuosi socialinių darbuotojų darbu, tai negi jie nemato, kokiomis sąlygomis gyvena šeima? 1vakas,2 vaikai, 6 vaikai ir viskas gerai. Tikriausiai po antro vaiko jau buvo galima sterilizuoti...
Atsakyti
0

I
Ieva
2017-10-22 08:40:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų