Vilniuje uždaromas vakcinavimo centras savivaldybėje, laikinasis Covid-19 skyrius

Vilniuje gerėjant epidemiologinei situacijai uždaromas vakcinacijos centras miesto savivaldybėje ir laikinasis COVID-19 skyrius Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje (VMKL).

Kaip antradienį pranešė savivaldybė, vakcinacija ir revakcinacija perkeliama į „Litexpo“ vakcinacijos centrą, paskutiniai skiepai savivaldybės pastate atlikti šeštadienį. Nuo balandžio 4 iki birželio 5 dienos čia paskiepyta 40,7 tūkst. žmonių.

Nuo šeštadienio visos antrosios dozės perkeltos į „Litexpo“ vakcinacijos centrą. Gyventojai apie tai informuojami SMS žinutėmis.

Nuo pirmadienio įprastas paslaugas teikti grįžo ir Vilniaus miesto klinikinės ligoninės laikinasis COVID-19 skyrius, veikęs Antakalnio g. 57.

Šią savaitę ligoninėje po patalpų dezinfekcijos atnaujinamas I-asis priėmimo-skubiosios pagalbos, 28 lovų vidaus ligų profilio skyrius, 12 vidaus ligų izoliacinis skyrius, 28 lovų Abdominalinės chirurgijos skyrius, teikiantis chirurginę, urologinę ir kraujagyslių chirurgijos paslaugas.

COVID-19 pacientai perkelti į VMKL filialą Antakalnio g. 124, šis filialas ir toliau lieka didžiausias COVID-19 skyrius Lietuvoje su 190 lovų. Antradienio rytą jų buvo užpildyta 114-a.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų