tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sukrečianti policijos žinia – Vilniuje esančiame bute rastas jaunos merginos kūnas su kraujosruvomis.

Sukrečianti policijos žinia – Vilniuje esančiame bute rastas jaunos merginos kūnas su kraujosruvomis.

REKLAMA

Pareigūnai informuoja, kad vasario 13 d. apie 18 val. 30 min. Vilniuje, Šaltkalvių gatvėje esančiame bute rastas mirusios moters (g. 2004 m.) kūnas su kraujosruvomis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Taip pat ir dėl narkotinių medžiagų turėjimo, neturint tikslo jas platinti.

Kur narkotikai, tan ir bėdos. Ir kada gi baiksis ta narkotikų karšligė. Vieną platinimo tašką pagauna, tai tie patys asmenys atsidaro kitą. Viena fabrikėlį išardo, tai jo vietoje atsiranda kiti. Ir taip užburtas ratas. Žvelgiu į narkotikų platintojus, prieš kelias dienas Kaune uždarė stambų narkotikų fabrikėlį, šiandiena jau keli narkotikų platintojai nebeturi narkotikų. Tačiau tai ne pirmas atvejis ir neilgai. Kauno baikeriai greitai vieni kitiems suinformuos, kur yra gan pigių narkotikų ir dideli kiekiai. Tad ir vėl toliau narkotikų platintojų gyvenimas tesis įprasta vaga. Labai niekas su jais nekovoja, visi mato, visi žino ne po vieną stambų narkotikų platinimo tašką ir kas iš to. Žmonės vartoja yra paklausa ir visuomet bus pasiūla. O jei turi pridanga, tai ir šį verslą gali sėkmingai plėtoti. Ir vėl skaitysime žranešimus, kad ir vėl viena jauno žmogaus mirtis, kur kaip visada kalti narkotikai. Visados rašys asmuo turėjo narkotinių medžiagų be tikslo jas platinti. Tačiau kažkas jas platino ir tokių niekas neieško, ir niekam neįdomu iš kur tas asmuo gavo tas narkotinnes medžiagas. Kas tikrasis yra žudikas, kas šį asmenį privedė prie tokio likimo. Kaip visad tikras kaltininkas lieka nežinomas. O juk platintojas ir yra pats didžiausias žudikas.
Kas dangsto narkotikų prekiautojus irgi manau yra dar didesni nusikaltėliai, nei patys prekiautojai. Tad kai prekiautojai neturės priedangos seime, aukštuose valstybės institucijose, merijose jie greitai patys paklius teisėsaugai ir kova su narkotikais bus baigta. Juk šiandiena niekam nepasiskūsi, kad tavo kaimynas dideliais kiekiais pardavinėja narkotikus, tai niekam neįdomu. Juk bet koks eilinis pareigūnas bijo tokius judinti, nes gaus automatiškai nuobauda iš savo viršininko, net gali pasiųlyti palikti tarnyba. Tad geriau negirdėti ir nematyti, jei nenori nemalonumų.
Baisiausi narkotikai yra psichiatrų išrašyti vaistai
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų