Vilniuje „Mercedes“ vairuotoja perėjoje partrenkė jaunuolį

Trečiadienį Vilniuje, Šiaurės miestelyje, moters vairuojamas automobilis parbloškė vaikiną. Nelaimė P. Lukšio gatvėje perėjoje įvyko apie 14.45 val.

17

Pirminiais duomenimis ir vairuotoja, ir pėsčiasis buvo blaivūs. Vaikinui prireikė medikai – jam greičiausiai lūžo ranka. Nukentėjusysis išvežtas į ligoninę.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje partrenktas jaunuolis

Vairuotoja teisinosi pėsčiojo nepamačiusi. Policijai ji sakė, kad į perėją įžengusį vaikiną užstojo kitas automobilis. Vaikiną „Mercedes“ užkabino veidrodėliu ir nubloškė ant asfalto.

Vairuotojai gresia baudžiamoji atsakomybė. Jei sužalojimai nesunkūs, ikiteisminis tyrimas gali būti nutrauktas. Tačiau vairuotojai bet kokiu atveju gresia griežta nuobauda – ji greičiausiai vis tiek praras vairuotojo pažymėjimą.


Rašyti komentarą...
B
Bbt
2020-09-23 15:35:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip galėjo užstoti,ji privalėjo stabdyti.
Atsakyti
0

A
Algis
2020-09-24 11:27:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel meluoja, kad “tik veidrodėliu kliudė”? Melas yra sunkinanti aplinkybė teisme. Vairuotoja prieš pėsčiųjų perėją padidino greitį.
Atsakyti
0

V
Vairuotojas
2020-09-24 12:47:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vairuotoja turejo, pagal eismo taisykles, sulėtint greitį prieš perėją, o ne padidinti. Tai tartum pasikėsinimas nužudyti. Padidino greitį pries pat einantį žmogų per pėsčiųjų perėją, ir jį partrenkė. Atrodo, jog nelabai gailisi, kad taip pasielgė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų