Vilniuje – kraupūs spąstai vairuotojai: „partrenktas“ vyras puolė reikalauti pinigų

Vilniuje policija nustatė vyrą, įtariama, inscenizavusį eismo įvykį ir bandžiusį gauti iš neva jį partrenkusios vairuotojos pinigų.

Kaip penktadienį pranešė Vilniaus apskrities policija, kovo 26 dieną apie 7.50 val. Vilniuje, Brolių gatvėje, automobilio „Opel Zafira“ vairuotoja suko į dešinę ir pastebėjo vyrą, stovėjusį prie šaligatvio. Moteris, norėdama jį praleisti, sustojo, tačiau vyras stovėjo. Tik pradėjusi važiuoti, vairuotoja staiga pastebėjo šešėlį ir pamatė ant žemės gulintį vyrą.

Išlipusi iš automobilio, ji pasiteiravo, kas atsitiko. Vyras į tai atsakė, jog ji jį partrenkusi. Moteris padėjo atsistoti vyrui, kuris už įvykio neįforminimą pareikalavo jai duoti 100 eurų, po to sumą sumažino iki 50 eurų, o dar vėliau ‒ iki 20 eurų. Reikalaudamas pinigų, vyras aiškino, kad įvykį nufilmavusios kameros, todėl ji privalės atsakyti.

Vairuotoja jokio smūgio į automobilį nepajuto, todėl jai kilo įtarimų, kad esą nukentėjęs vyras sukčiauja ir apgaule bando išvilioti pinigus. Moteris iškvietė policijos pareigūnus, be to, ji nufilmavo, kaip nepažįstamas vyras iš jos reikalauja pinigų už tariamą eismo įvykį.

Įvykio vietoje pareigūnai išsiaiškino, kad automobilio kėbulas nesugadintas ir esą partrenktas vyras jokių kūno sužalojimų nepatyrė.

Įvykio metu nustatyti ir liudytojai, kurie patvirtino vairuotojos nekaltumą ir matė, kaip vyras imitavo eismo įvykį.

Pareigūnai nustatė, kad eismo įvykį inscenizavo 1974 metais gimęs A. S., jam nustatytas ir 1,04 prom. girtumas.

Vyras patrauktas administracinėn atsakomybėn už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, sukėlusį pavojingą situaciją bei sukčiavimą.

Pareigūnai įspėja, kad už eismo įvykio inscenizavimą ir bandymą neteisėtai pasipelnyti numatyta ne tik administracinė, bet ir baudžiamoji atsakomybė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų