Vilniuje dviratininkas partrenkė žmogų, kuris išvežtas į ligoninę

Penktadienio vakarą Vilniaus centre įvyko incidentas, kurio metu dviratininkas partrenkė žmogų. Jis išgabentas į ligoninę.

7

Nelaimė įvyko maždaug 19 val., Gedimino prospekte, prie pat prekybos centro „GO9“. Čia per pėsčiųjų perėją ėjusio pėsčiojo nepraleido dviratininkų taku važiavęs dviratės transporto priemonės vairuotojas. Smūgio būta tokio stipraus, kad nukentėjusiam asmeniui prireikė medikų pagalbos – jis išgabentas į ligoninę.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinės Gedimino prospekte dviratininkas partrenkė žmogų Sostinės Gedimino prospekte dviratininkas partrenkė žmogų

Dviračiu važiavęs asmuo policijos pareigūnams teisinosi, kad viskas įvyko netikėtai, o pamatęs asmenį jis dviračio sustabdyti nespėjo. Įvykis bus tiriamas. 


Rašyti komentarą...
M
Mantas
2020-05-22 22:39:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiaip jau, tamsta, į kelio ženklus retkarčiais žvilgterkit. Ten gyvenamoji zona, pėstieji vaikščiot turi teisę, kaip jiems širdis geidžia. Aš šalia dirbu, kasdien du kartus pravažiuoju, bet kažkaip subegu ne vietoj į gatvę įžengusius pėsčiuosius praleist ir be staigių stabdymų. Beje, koks apskritai gali būt staigus stabdymas, jei ten maksimalus greitis 20kmh?
Atsakyti
-2

R
Rim.
2020-05-22 23:42:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai yra ir nedrausmingu dviratininku, vaziuoja kaip papuola ir i mobikes nosis ikisusiu ir be ranku taip pat nezinanciu kokia puse vaziuoti. Taip pat ir pesciuju tikrai zasinu - nosys mobiliakuose dar ausines. Eina kaip nori ir kur nori. Kol taip bus tol ir bus ivykiu.
Atsakyti
0

T
Tai kas dabar
2020-05-23 02:31:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyksta Vilniaus gatvėse yra visiška liberastinė fatasmagorija. Dviratininkams ir riedutininkams taisyklių nėra. Kažkoks išsigimimas. Štai tą patį penktadiemį apie 19 val. Konstitucijos prospekte šaligatviu merga stora [email protected],b!n£ užsikorusi ant riedučių iš užpakalio tiesiog per 1 cm. prašvilpė pro šoną. Laimei kad tuo metu tik per atsitiktinimą nekryptelėjau į šoną. Ir ką - merga su ausinukais, nieko negirdi, ir nurūko. Kažką su tuo bespredielu reikia daryti. Jeigu jau atėjo viduramžiai tai turi būti ir viduramžių bausmės.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų