Vilnietę papiktino parduotuvėje laikomi paukščiai: vanduo juodas, o šalia – paukštelio gaišena

Vilnietę teigė esanti šokiruotą, kokį vaizdą išvydo parduotuvėje. Apsilankiusi parduotuvės „DEPO“ gyvūnų prekių skyriuje moteris aiškino, kad banguotųjų papūgėlių narvelyje pamatė beveik juodą vandenį, maisto praktiškai nebuvo, o vienas paukštelis – negyvas.

Margarita (vardas ir pavardė redakcijai žinomas – aut. past.) į parduotuvę „DEPO“ nuvyko ir sukrečiantį vaizdą pamatė sausio 10 dieną apie 12 valandą.

Vilnietė svarsto, kad Maksimiškių gatvėje esančioje parduotuvėje galbūt trūksta darbuotojų galinčių prižiūrėti gyvūnus, nes kiti gyvūnai atrodė prižiūrėti, o banguotosios papūgėlės atrodė sergančios.

VMVT atliko neeilinį patikrinimą

Sulaukusi skundų dėl šios situacijos, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) atliko neeilinį patikrinimą minėtoje parduotuvėje. Patikrinimo metu inspektoriai teigia nenustatę jokių gyvūnų laikymo pažeidimų. Tačiau įmonės dokumentuose buvo užfiksuota, kad būtent sausio 10 dieną nugaišo banguotoji papūgėlė.

„Vilniaus departamento inspektoriai nustatė, kad paukščių, taip pat ir banguotųjų papūgėlių, ir kitų gyvūnų laikymo vietose nėra sergančių ir nugaišusių gyvūnų, gyvūnų elgsena nepakitusi.

Gyvūnų laikymo vietos yra išvalytos, kraikas sausas, girdyklos švarios, užpildytos vandeniu su vitaminų papildais, indeliai šėrimui švarūs, gyvūnai šeriami visaverčiais pašarais.

Gyvūnų kasdieninę priežiūrą atlieka apmokyta įmonės darbuotoja, kiekvieną gautą gyvūnų siuntą įvertina įmonės veterinarijos gydytojas. Patikrinus įmonės pateiktus gyvūnų apskaitos dokumentus nustatyta, kad įmonė registruoja gautus, parduotus ir nugaišusius gyvūnus, kasdien atlieka gyvūnų apžiūrą, kaip tai numato teisės aktai.

Įmonės pateiktuose gyvūnų apskaitos dokumentuose užfiksuota, kad sausio 10 dieną nugaišo viena banguotoji papūgėlė“, – rašoma VMVT komentare portalui tv3.lt

REKLAMA

„Depo“: buvome priversti sumažinti darbuotojų skaičių parduotuvėje, dėl to valoma ilgiau

Prekybos tinklo „Depo“ viešųjų ryšių specialistė Silva Rozenbaha-Atvara naujienų portalui tv3.lt pakomentavo situaciją.

„Vykdydami Lietuvos Vyriausybės nustatytus apribojimus, skirtus „Covid-19“ plitimui sustabdyti, buvome priversti sumažinti darbuotojų skaičių parduotuvėje.

Dėl to valymas šiuo metu vyksta ilgiau nei įprastai. Tuo momentu, kai klientė padarė nuotrauką, darbuotojas dar nebuvo baigęs valyti visų narvų.

„Covid-19“ plitimo sustabdymo priemonių metu prekybos vietų darbas vyksta sudėtingomis aplinkybėmis. Tačiau nepaisant to, dirbame, laikydamiesi visų gyvūnų gerovės reikalavimų.

Informuojame, kad sausio 13 d. į parduotuvę DEPO atvyko Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba neeiliniam patikrinimui atlikti.

Atlikusi patikrinimą VMVT pateikė išvadą, kad pažeidimų dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais DEPO nenustatyta“, – komentavo atstovė spaudai.


Rašyti komentarą...
O
Ok
2021-01-20 17:17:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir gyvūnėlių pard šlykštus melas kur tik pazvelksi visur uodeguciu vizginimas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų