• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Koronavirusas patvirtintas dar vienam Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojui, dėl turėto kontakto meras Remigijus Šimašius – saviizoliacijoje.

Koronavirusas patvirtintas dar vienam Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojui, dėl turėto kontakto meras Remigijus Šimašius – saviizoliacijoje.

REKLAMA

Apie tai socialinio tinklo paskyroje „Facebook“ šeštadienį pranešė pats sostinės vadovas.

„Atvejis besimptomis – darbuotojas nejautė nurodytų COVID-19 simptomų, jaučiasi gerai, nuo vakar yra saviizoliacijoje namuose. Tyrimą atsakingai nuvyko atlikti, kadangi buvo informuotas, kad turėjo kontaktą su sergančiuoju. Šįryt gavęs tyrimo rezultatus, iškart informavo mūsų Žmogiškųjų išteklių valdymo skyrių“, – rašė jis.

„Toliau operatyviai seka visi reikalingi veiksmai – savivaldybėje dezinfekuojami kabinetai, bendrojo naudojimo patalpos, liftai. Duomenys pateikti Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, laukiame jų rekomendacijų. Atsakingai vertiname situaciją – kadangi darbuotojas turėjo kontaktų su kitais darbuotojais, tarp jų buvau ir aš pats bei keletas kitų mano komandos žmonių, tai visi liekame saviizoliacijoje namuose ir darbus tęsiame nuotoliniu būdu“, – pridūrė meras.

Pasak R. Šimašiaus, sąlytį turėję kolegos ketina išsitirti dėl COVID-19.

„Šiuo metu bendraujame su NVSC dėl skubaus kontaktų nustatymo ir jų operatyvaus informavimo, taip pat kalbamės dėl sprendimo, kad galėtų išsitirti kuo daugiau galimą kontaktą turėjusių asmenų – tokiu būdu laiku užkardant galimybę rastis židiniui“, – teigė sostinės vadovas.

REKLAMA
REKLAMA

„Labai tikiuosi greito NVSC reagavimo ir bendradarbiavimo, ypač kai pirmadienį savivaldybės pastate prasidės išankstinis balsavimas“, – rašė jis.

Jis taip pat paragino renginiuose dalyvaujančius asmenis dėvėti kaukes ir laikytis saugaus atstumo.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 5081 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2474 asmenys, 2494 – pasveiko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų