Vilniaus savivaldybėje – koronavirusas, Šimašius saviizoliacijoje

Koronavirusas patvirtintas dar vienam Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojui, dėl turėto kontakto meras Remigijus Šimašius – saviizoliacijoje.

Apie tai socialinio tinklo paskyroje „Facebook“ šeštadienį pranešė pats sostinės vadovas.

„Atvejis besimptomis – darbuotojas nejautė nurodytų COVID-19 simptomų, jaučiasi gerai, nuo vakar yra saviizoliacijoje namuose. Tyrimą atsakingai nuvyko atlikti, kadangi buvo informuotas, kad turėjo kontaktą su sergančiuoju. Šįryt gavęs tyrimo rezultatus, iškart informavo mūsų Žmogiškųjų išteklių valdymo skyrių“, – rašė jis.

„Toliau operatyviai seka visi reikalingi veiksmai – savivaldybėje dezinfekuojami kabinetai, bendrojo naudojimo patalpos, liftai. Duomenys pateikti Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui, laukiame jų rekomendacijų. Atsakingai vertiname situaciją – kadangi darbuotojas turėjo kontaktų su kitais darbuotojais, tarp jų buvau ir aš pats bei keletas kitų mano komandos žmonių, tai visi liekame saviizoliacijoje namuose ir darbus tęsiame nuotoliniu būdu“, – pridūrė meras.

Pasak R. Šimašiaus, sąlytį turėję kolegos ketina išsitirti dėl COVID-19.

„Šiuo metu bendraujame su NVSC dėl skubaus kontaktų nustatymo ir jų operatyvaus informavimo, taip pat kalbamės dėl sprendimo, kad galėtų išsitirti kuo daugiau galimą kontaktą turėjusių asmenų – tokiu būdu laiku užkardant galimybę rastis židiniui“, – teigė sostinės vadovas.

„Labai tikiuosi greito NVSC reagavimo ir bendradarbiavimo, ypač kai pirmadienį savivaldybės pastate prasidės išankstinis balsavimas“, – rašė jis.

Jis taip pat paragino renginiuose dalyvaujančius asmenis dėvėti kaukes ir laikytis saugaus atstumo.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 5081 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2474 asmenys, 2494 – pasveiko.


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2020-10-03 12:41:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam Šimašiui izoliuotis? Jis pats vaikščiojantis virusas Lietuvos politikoje.
Atsakyti
-9

R
Ricardas
2020-10-03 12:55:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visas seimas serga reik izoluot
Atsakyti
-2

N
Nuomonė
2020-10-03 13:16:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponulis išsigimėlis paslogavo, ir....virusu susirgo!!! O sloga ir yra virusas, tik jo pavadinimas ne covid, o tinginystė!!! Politinis lavonas.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų